Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy barátom mondta, hogy...

Egy barátom mondta, hogy LoL-ban nem elég szezon végén bekerülni goldba, játszani kell még 10 meccset és bentmaradni, hogy tényleg megkapd a jutalmakat. Ez igaz? Eddig 5 öt mentem

Figyelt kérdés

2016. nov. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt már lekésted szerintem. Amúgy ha bekerülsz akkor elég.
2016. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is gy gondolom, de ki tudja. de köszi
2016. nov. 7. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet a baràtod kicsit irigy ,vagy rosszindulatú,és azt akarja ,hogy visszaess.
2016. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem igaz, csak az számít, hogy szezon végén hol voltál. De már tökmindegy mer vége.
2016. nov. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Boostolással foglalkoztam az utóbbi pár season-ben, és legtöbbször a season utolsó napján 2-3 accot is sürgős felkérések végett fel kellett vinnem goldba. Volt olyan acc amit idén season zárás ( nov 07, 0:00 pm ) előtt 15 perccel vittem fel goldba, és az is megkapta a keretet.


A LoL tele van félreinformált játékosokkal akik azt hiszik, hogy igazuk van, nem érdemes mindenkinek hinni, nézz utána az infóknak magad.

2016. nov. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!