Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek se vicc már ez a...

Nektek se vicc már ez a fortnite-os dolog?

Figyelt kérdés

Nem játszok a Fortnite-al nem is fogok,mert ott is tele lett 8 évekkel


Azt hallottam,hogy szülők ezrei telefonáltak be aggódva az ügyfélszolgálatra. Most komolyan egy gyerek nem bírja ki azt,hogy 3 napig ne játsszon azzal a játékkal??? Basszus mással nem tudnak játszani?? Vagy kint lenni a szabadban?? Bocsánat ha valaki szereti a fortnite-ot,de az az idióta játék függővé teszi a 7 vagy 10 éves gyerekeket. Komolyan mondom már csinálhatnának egy szabályt,hogy 14 év alatti gyerekek nem játszhatnak vele.

A gyerekek már nem ismerik a kinti életet. De nem csak a játék a hibás hanem a szülők is!

Szülő:-Hagy játsszon a gyerek legalább csöndben lesz!


Felháborító komolyan mondom. Ti mit gondoltok erről?



2019. okt. 17. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Minden függőség gyökere a lélek szomorúsága. Szomorúak a mai gyerekek, keveset mozognak, kevés a társas élményük. A játék a vigasz. A szülők is tehetnek róla, ebben igazad van.
2019. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose játszottam vele, de erre a fekete lyukas dologra felkaptam a fejem mikor a szemembe ötlött egy cikk, tök jó ötlet volt szerintem.
2019. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Basszus mással nem tudnak játszani??

Es ugyanezt kérdezik a többi online játéknál is.

Nem egy bizonyos játék tesz függővé. Minden játékban vannak függők, azokra nem gondoltál?

Komolyan mondom már csinálhatnának egy szabályt,hogy 14 év alatti gyerekek nem játszhatnak vele.

Es hogyan fogod ellenőrizni hogy hány éves egy játékos valójában?

2019. okt. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem az lenne a nevelés a legtöbb dolgozó családban, hogy ledobják a gyereket a szülők a képernyő elé, elfogadnám a leírt problémát, így viszont az "addiktív" számítógépes játékokon való függés csak tünet szerintem.
2019. okt. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Van egy ismerősöm, aki próbálja korlátozni, hogy mennyi időt tölthetnek a gyerekek Fortnite-al, de egész nap máson sem jár az eszük, csak hogy hogyan játszhatnának még többet. Egy pillanatra nem figyel, már nyomják a sarokban. Semmi más nem érdekli őket (esetleg néha a Minecraft).
2019. okt. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ennyi erővel az összes játékot tiltsuk be, hisz bármelyiknek lehet függője valaki.
2019. okt. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Akinek meg lánya van, az mesélhetne a Tik Tok-függőségről is...

Bárki bármit is mondjon, még soha a történelem folyamán nem tökéletesítették ilyen szintre a függőség művészetét. Komoly tudósok, pszichológusok, viselkedés-kutatók hagyják ott az állásukat, hogy számítógépes-telefonos cégeknek állítsanak elő célzott függőséget okozó szolgáltatásokat. Számunkra érthetetlen, mit lehet élvezni a Fortnite-ban vagy a Tik Tok-ban, de a célközönség agyát sebészi pontossággal képesek manipulálni.

2019. okt. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!