Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit általánosban csináltatok?

Figyelt kérdés
Mi : Kitörtünk 3 ablakot ,kiszakitottuk a kilincset,a tanári szekrénybe beletörtük a kulcsot .Amikor hó volt a fárol leráztuk a havat,bezártuk az ajtót ,hogy a tanár ne tudjon bejönni ,elbujtunk a WC-ben XD

2018. febr. 4. 12:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Tanultam, és igyekeztem mindig kitűnő tanuló lenni.
2018. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi felgyújtottunk 2 tantermet. Igaz, nem szándékosan.
2018. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Felírtuk a táblára, hogy dögöljön meg xy tanár. :D
2018. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban a legdurvább dolog amit csináltam, lógtam a barátnőmmel matek óráról. :)

Nem rongáltam, volt pár cigó az iskolánkban, ők csináltak ilyeneket, egyikünk sem akart még csak véletlenül sem hasonlítani rájuk. Ezért történhetett meg ez. Meg eszünkbe sem jutott.

2018. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Elbújtunk a szekrénybe és óra közepén jöttünk ki. A tanár szívbajt kapott tőlünk. Egyik osztálytársam próbált "táncolni" a pad tetején, leakart ugrani mert bejött az igazgató és kirúgta az ablakot ijedtében. Mosdóban összegyűltünk 4en ott akartunk "bulizni" felálltunk a wc tetejére és a cső valahogy leszakadt, próbáltuk elállítani úgy hogy húzogattuk az öblítő bigyuszt erre elkezdett folyni a víz. Német teremben levertünk egy képet és nagyon féltünk a német tanártól ezért elszaladtunk szögért és vissza szögeltük mind ezt témazáró közben, a tanár semmit nem vett észre. Következő órán leszakadt a kép, de nem jöttek rá hogy mi voltunk. Rengeteg ilyen dolog volt de most csak ennyi jut eszembe.
2018. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%

Én sose lógtam stb.

Egyszer felmentünk óra előtt szünetben és megnéztük a tanár bőröndjében a dolgozatot, de igazából sok mindenre nem mentünk vele.

Meg volt, hogy egymásnak kellett javítani a dolgozatot, és 2-3 ponttal rásegítettünk.

2018. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Lehülyéztem egy helyettesítőtanárt szemtől szemben "véletlenül".

Kezdő volt, nem tudta, hogy 6-ban nem kellene beszállni a piszkálódásba, hogy ki kibe szerelmes. Én meg reflecből rászóltam, hogy "hülye"

2018. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Délután napköziben olvasás gyakorlása közben széthánytam a könyvem.


Ami ennél durvább óra alatt feladatmegoldás közben, mindenki csönben dolgozott, akaratlanul fingottam egy hatalmasat, mert nem tudtam visszatartani a gázokat. A tanár majdnem elájult, mindenki röhögött.


Még 10 éves se voltam, egyik se szándékos volt.

2018. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Nem olyan durvák de...


6. év végén a töri Tz-t mindenki végig puskázta még én is pedig tudom magamról hogy nem tudok. Mikor épp másolni próbáltam a tanár mondott valami olyasmit hogy "ne nézzük már ennyire hülyének hogy nem látja hogy puskázunk" (éreztem hogy nekem címzi) Szerencsére azonban jófej volt és nem történt semmi.


Alsóban elaludtam az osztályban. Igaz már nem tartott a tanítás és beteg voltam de azért na...büszke rá a kicsi lelkem 😅


Elsőben lesmároltás egy fiút majd utána a tanár az egész évfolyam előtt azt magyarázta fél órán keresztül miért nem helyes ez és hogy túl fiatalok vagyunk (amivel most már egyet értek) nagyon égett a fejem. A poén az hogy a csókra már nem is emlékszem csak hogy megtörtént :/ sad story

2018. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

Az ora kozepen felaltam a padra azzal a szoveggel hogy en vagyok hannah montana es egy hannah szamot kezdtem el hangosan enekelni

Ugyanezt tette draga osztalygarsam is egy seprunyellel a kezeben az ablakparkanyon allva. Mikoris hirtelen leszakadt az ablakparkany es a seprunyellel kitorte az ablakot.


Bele mondtuk az iskola radioba hogy xy osszefekudt xyal (pedig amugy nem)


Fel tortuk valaki szekrenyet csak mert kivancsiak voltunk tenyleg ki lehet e hullamcsattal nyitni az ajtot


Azt jatszottak a fiuk hogy mikor bementunk a lany wcbe akkor utana nem engedtek kijonni mi belulrol huztuk ok pedig kivulrol fogtak az ajtot es egyszer csak lejott az ajto. Egyikonk se tudta visszatenni ugyhogy inkabb otthagytuk.


A puskazas nalunk alap volt.. sot volt hogy kozos puskakat hasznaltunk es ugy ninjaztuk at doga kozben


Volt hogy egy nagyon rosszul sikerult doganal 8.ban nem adtuk be a dogamat es azt mondtuk hogy a tanar vesztette el

2018. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!