Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Titeket bántana a dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket bántana a dolog?

Figyelt kérdés
Újra össze jöttem a barátommal egy komolyabb szakitás után, viszont utána elkezdett viccelődni. Mindenféle neveket kitalált, és úgy hiv engem aztán meg bocsánatot kér,mert hogy nem ide akarta. Persze, csak viccel, de volt már egy olyan komolyabb vicce,ami nem más lányokról szólt,hanem a bizalmamról. Az kicsit fájt is,ezt észre is vette. De persze megsértődött,mert én nem értem a viccet. Ti nektek fájna/bántana ha a párotok ilyenekkel viccelődne?

2018. márc. 12. 22:07
 1/9 anonim válasza:
Szerintem ha egyszer szakítottatok annak biztos meg volt az oka viszont a nem házastársi vagy nagyon hosszú kapcsolatról van szó akkor általában nem működik a dolog . Sajnos. Engem bántana a dolog és szerintem mondanám neki hogy beszéljétek meg hogy ezt hogyan értette .
2018. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbálom, de Ő mindig mondja hogy csak viccelt. Utána meg én érzem magam rosszul,mert nem értettem, közben meg értem a viccet meg minden csak nem esik annyira jól hogy ilyenekkel viccel.
2018. márc. 13. 07:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen neveket??
2018. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány neveket
2018. márc. 13. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Na most már értem miről van szó. Olyan, mintha másnak írná azt, amit neked, a barátnőjének „véletlen” elküld? És azt hiszi vicces, ugye? Remélem jól értelmeztem. Ez esetben én megbeszélném vele, hogy nekem ez egyáltalán nem tetszik, nem tartom viccesnek, és ne poénkodjon a bizalmammal, mert az se véges, pláne, hogyha okot ad arra, hogy elfogyjon.
2018. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még most sem értem. Kérdező jó lenne, ha értelmesen leírnád mit akarsz. Odamegy hozzád, hogy szia Piroska, te meg mondod, hogy dehát én Amália vagyok. Erre ő, tudom csak vicceltem??
2018. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

14:40

Igen,jól értetted:) Bocsánat hogy rosszul fogalmaztam :(

Értem,észre vette hogy megbántott és mondtam is neki de Ő arra hivatkozott hogy csak "viccelt"

2018. márc. 13. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ezt. Az én barátom is sütött el hülye vicceket, az ő műfaja a hímsoviniszta beszólások voltak, csak poénból. Egyszer egy különösen hülye vicce után elmondtam neki hogy értem hogy nem akar bántani, de mégis fáj és megalázó amit mond. Az volt a reakciója hogy bocsánatot kért és azt mondta sose akarna nekem direkt fájdalmat okozni. Aztán megígérte hogy dolgozik rajta és szóljak ha megint túlmenne a határon. Talán kétszer kellett emlékeztetnem, de azóta teljesen leszokott az ilyen jellegű viccekről a jelenlétemben.


Aki nem így reagál annak nem való a kapcsolat.

2018. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm
2018. márc. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!