Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A nagy steam leárazásban...

A nagy steam leárazásban vettetek valami jó játékot?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
stellaris megacorp ami jo lenne de nem akarok koltekezni :')
2019. nov. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, de rosszat se. A meglévő játékaim bő felével még nem játszottam, így visszafogom a vásárlást és először játszom azt, ami már megvan. Kb 3-5 végigjátszott játék után szoktam megengedni magamnak egy vásárlást.
2019. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de azokat is akciósan vetted? ha nem miért nem vártál vele, tudván, hogy úgy sem hamar játszol vele?
2019. nov. 28. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Pont az ilyen akcióknál jellemző az impulzusvásárlás. Látsz valami jó akciót, és meg akarod venni amíg tart. Mikor leárazták 25 euróra Dirt Rally-t, én is megvettem egyből. Aztán nem játszottam vele két évig, míg a végén már ingyen osztogatták. Ugyanígy 20 euró fölött a Just Cause 3-t, most már nagyon nyomott áron adják ezeket.


Pont ezért én már 2-3 éve semmit nem veszek Steamen, mert nem éri meg. Helyette előfizetek 1 évre a Humble Monthly-ra, és az fixen havi 12 euróért ad 6-9 játékot ~50-250 euró értékben. Ami érdekel azt beaktiválom, ami nem, annak meg eladom valamennyi nyereséggel a kulcsait, így évi 100 játékot szerzek be nagyjából ingyen, vagy ahhoz közel. Még csak azt sem mondanám hogy indie szarokat, mert azért van közte Assassin's Creed, Call of Duty, Overwatch, Sniper Elite, Dark Souls, Tomb Raider, Metal Gear Solid, meg sok más.


Amit Steamen igazán érdemes megvenni, az a Valve Complete Pack, mert abban benne van az összes játékuk - és nagy nevek mind, és nagyon le szokták nyomni az árát, ilyen 90-95%-kal.

2019. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a gta v elég jó árnak tűnik
2019. nov. 28. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Far Cry 5 Gold + New Dawn Deluxe Edition, Life is Strange Before the Storm Deluxe Edition, State of Decay.
2019. nov. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem, pedig a kívánságlistámon szereplő játékok egy jelentős része kifejezetten nagy kedvezményt kapott, de alig van időm játszani, és a 2 évvel ezelőtt vásárolt címek többsége is érintetlen, vagy csak éppen 1-2 órát játszottam velük. Így pedig nem látom értelmét további költekezésnek, addig amíg néhányat végig nem játszom. (Tehát kb. jövő nyáron fogok valamit venni.)
2019. nov. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jazz jackrabbit
2019. nov. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Total war: Rome II. két dlc-éjét vettem meg (empire divided, wrath of sparta).

Még mérlegelek a Year of rain-ben, de még nagyon kezdeti fázisban van ahhoz és szerintem inkább várok vele.

Spórolok, mert december 10-én jön a Jurassic world evolution: Return to Jurassic Park kiegészítő, illetve a Last year: Chapter 1 is és már most érdekesebbnek tűnik, mint a komplett Dead by daylight. Szerintem a kettő együtt biztos lesz 50-60 euró.

És még a Planet Zoo-hoz is biztos dobnak ki idén egy dlc-ét, amit mindenképpen megveszek.

2019. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
cat par
2019. dec. 31. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!