Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen mikroszkópot (milyen...

Milyen mikroszkópot (milyen lencsével és mekkora nagytási lehetőséggel) érdemes venni 8 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Jó legyen a nagyítása, könnyen lehessen kezelni és tartós legyen (ne vékony műanyag).
2019. nov. 30. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
semilyet
2019. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz.
2019. dec. 1. 07:07
 3/3 Marci71 ***** válasza:
Lehet kicsit elkéstem a válasszal:) Az első válaszoló nem ír hülyeséget egyébként , én sem vennék 8 évesnek mikroszkópot. De vehetsz játékmikroszkópot, aztán később ha már tud vigyázni rá és képes megtanulni a kezelését akkor igazi mikroszkópot. Ja és én használt régi japán gyártmányú játékmikroszkópot vennék, nem mai kínait. Tele van velük a Vatera meg a Jófogás. Egyébként a mikroszkópoknál nem a lencse meg a nagyítás a meghatározó, hanem az hogy milyen maga a mikroszkóp. A lencsék nagyjából ugyanazok ( most a valódi mikroszkópokról beszélek ) hacsak nem a milliós árkategóriában gondolkodunk. Az viszont nem mindegy milyen a megvilágítás , van-e kondenzora, tárgymozgatása, binokuláris vagy monokuláris. Egy minden alapvető felszereléssel ellátott alap kínai mikroszkóp ( tehát beépített megvilágítású, kondenzorral , tárgymozgatással és binokuláris ) ára kb 100000-110000 Ft. Japán játékmikroszkópot egy-két ezerért is kapsz.
2019. dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!