Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten milyen munkakörökbe...

Budapesten milyen munkakörökben tudnék elhelyezkedni az alábbi papírokkal, milyen kereseti lehetőséggel? Milyen területen érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
24 éves pályakezdő nő, felsőfokú gazdasági informatikus OKJ-s végzettség jó eredménnyel, középfokú C típusú német nyelvvizsga (2005-ben csináltam, azóta már felsőfokon beszélem)92%, angol alapfokú C típusú nyelvvizsga 95%, ECDL vizsga. Konkrét tapasztalatokat is szívesen fogadnék.
2011. aug. 22. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen jól beszélsz németül, én a helyedben tuti Ausztriában, vagy Németországban próbálkoznék. Május óta szabadon vállalhatsz munkát, az itthoni fizetések 3-4x-eséért.
2011. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves Digo, köszönöm a választ. Ezen én is gondolkodtam, de sajnos messze van, nincs ismerős. Vidéki vagyok, gondolkodom azon, hogy Pestre költözzek, a párom testvére tudna segíteni az albérletkeresésben, ők ott laknak.
2011. aug. 22. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy diplomásokkal általában, de informatikusokkal is Dunát lehet rekeszteni, ha nincs ismerős aki tűzközelben van, akkor szerencse kérdése, de persze semmi sem lehetetlen.

Sok sikert!

2011. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegyük félre a papírokat...


Mihez értesz? A nyelvet tudod, oké. De mondjuk az informatika? Esetleg valami konkrét rendszer, amit ismersz? SAP, Dynamics, stb (hamár gazdinfo). Mert a Word-Excel az alap... Esetleg némi SQL vagy egyéb ismeret? A gazdinfo az elég tág fogalom (a mindenhez egy kicsit értés azt jelenti, hogy igazából semmihez).

2011. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17:48


SAP ismereteim vannak (tanultunk könyvelni), SQL, PHP (Pascal :D) megy, grafikai ismereteim vannak, Linux sem gond. Valóban, PowerPoint, Word, Excel, Acces magas szinten. MS Project programot is használom, mivel projektmenedzsmentet is tanultunk. Bármilyen rendszer, vagy program kezelését nagyon gyorsan meg tudom tanulni, bármilyen bonyolult.

Gazdasági téren a könyvelés, a pénzügyi és statisztikai számítások elég jól mennek. Igazából eléggé belementünk mindenbe.

Azért említettem a papírokat, mert először azt nézik úgyis, a valós tudás azokból pedig nem szűrhető le sajnos.

2011. aug. 23. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Na így, tudással szerintem elég jó esélyeid vannak. Mostanában szerencsére nem kellett nézegetnem az álláskeresőket, de ha jól tudom SAP-re nagyon sok helyre keresnek embereket. Nem csak kezelni, hanem fenntartani és másokat betanítani is.
2011. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!