Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam játékok mentéseit felül...

Gyakori93 kérdése:

Steam játékok mentéseit felül lehet írni valahogy, a 100% eléréséhez?

Figyelt kérdés

A kérdésem jobban kifejtve. Van nekem a City Car Driving nevű játékom, ami már egy ideje a Steam klienshez tartozik. És ennek a játéknak szeretném, az én profilomhoz tartozó, játék mentés állást felülírni egy 100%-os, az internetről letöltött mentéssel kicserélni.


Régebben lehetet ilyenekkel trükközni, Pl. a Gta sorozattal, de nem tudom, hogy ez manapság a Steames játékoknál kivitelezhető-e.


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. dec. 13. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Maga a művelet megcsinálható és működni is fog. Viszont az már játékfüggő, hogy milyen módon kezeli az elért teljesítményeket. Van, aminél a berakott mentés indítása automatikusan aktiválja a mentésben elért teljesítményt. Van, amiben nem veszi figyelembe, és csak akkor számolja el, amikor te azt először eléred.


Kérdés: kit akarsz becsapni vele? Magadat, hogy te 100%-ra megcsináltad a játékot, mikor úgyis tudod, hogy nem?

Vagy másokat, akik látják hogy a játék 52 achievementjéből több mint 30-at a játékosok kevesebb mint 2% ért el, és neked varászlatosan úgy fel van oldva mindegyik, hogy alig játszottál vele pár órát? Plusz a hírfolyamban mindenki látja hogy be lesz oda cseszve ugyanabban a percben feloldva több tíz teljesítmény, ami lehetetlen. Mindenki tudni fogja rólad, hogy egy kis csíra vagy, aki úgy akar a 100%-ával villogni, hogy nincs mögötte semmilyen teljesítmény, és a fiókodon örökké ott van a nyoma a dátumbélyegzőkön, hogy csaltál.

És akkor még olyanról szó sincs, hogy a kutyát nem érdekli 12 év fölött hogy te melyik játékot hogy teljesítetted, mert nem ettől leszel valaki.

2019. dec. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Nem, nem amiatt akarok 100%-os mentést, hogy másoknak mutogassam.

Csak arról van szó, hogy a játékba érkezett pár új autó, amit ki szeretnék próbálni. Csak nincs kedvem végig szenvedni a feladatokkal, hogy mehessek az új autóval egy pár kört!!

Az ilyen offline játékoknál nem igazán érdekelnek a különféle pontok, mert úgy se nézi senki!

Online játékoknál meg én szeretnék elérni pontokat, és nem más cuccaival rohangálni!

2019. dec. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!