Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veletek is megtörtént, hogy...

Veletek is megtörtént, hogy néhány hónap alatt elment a kedvetek a játékoktól?

Figyelt kérdés

Idén több játékba is belekezdtem, de csak néhányat fejeztem be, sok esetben úgy érzem, hogy nincs türelmem játszani, még akkor sem, ha élvezem az adott címet.


Most több, mint egy hónap kihagyás után megjött a kedvem a játékhoz, de nem élvezem annyira, mint régebben, ráadásul végig olyan érzésem van, hogy hasznosabban is el tudnám tölteni azt a pár órát. Filmezni és olvasni viszont egyre jobban szeretek, ráadásul rengeteg pótolni való alkotás vár rám, mert korábban nagyrészt játékokkal töltöttem a szabadidőm. Ezek a szórakozási formák ráadásul kevésbé időigényesek, így bűntudatom sincs a rájuk fordított idő miatt.


Persze vannak játékok, amik érdekelnek, de egyre kevesebb.


2019. dec. 25. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Egy cipőben evezünk, nincsen ebben semmi meglepő. Idősebb leszel és változik a személyiséged.
2019. dec. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Annyira azert nem valtozik.

Tobb kollegam 30 felett is jatszik, 40esek a sajat gyerekeikkel toljak Ps4-en, aposom meg 60 evesen kezdett el Wotozni.

2019. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy nem 40 vagy 60 éves a kérdező. Ők már ennyi idősek, Ő pedig nem ennyi.

Ez szimplán annyit jelent, hogy amennyiben egy fiatalemberré vagy felnőtté váló egyén abban a korban van, hogy a világot mozgató egyéb dolgokat is megszeretné ismerni. Ez még újdonság számára. Nagy esély van rá, hogy a 60éves ember már ezen átment, ezért nem releváns a hasonlat.

Nyilván az újdonság hatása is fokozza az érdeklődést és már a megismert dolgok ezért szorulnak háttérbe, ez nem jelenti azt, hogy soha többet nem fog érdekelni a játékok világa.


1# voltam

2019. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? 30 felé közeledve én is most inkább olvasok, a játék valamennyire háttérbe szorult, mert ez hat úgymond újdonságként, most ez köt le, kimozdít a megszokott dolgok menetéből.
2019. dec. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már engem sem érdekelnek nagyon.

Valahogy számomra nem fejlődtek úgy a játékok, ahogy számomra kellettek volna.

Ott van pl 2005 környékéről a fear, gta stb. Azóta sem tudott nagyot előrelépni grafikán kívül a játékvilág sem AI szempnotból sem sztori szempnotból sem területi szempontból.

Vagy ott van a star wars force unleashed meg a msotani sw.

Grafikán kívül semmi nem jelzi azt, hogy bazze egy évtized eltelt vagy még több is...

2019. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy korfüggő. Én 10 évesen kezdtem mint ti és most 44 évesen is ugyanúgy szeretek játszani.) Csupán arról lehet szó hogy manapság nagyon összecsapott játékokat készítenek. Iszonyatosan műanyagnak érzem.

Régebben én is végigtoltam mindent mert élvezetes volt. Most mi van?.. Elkezded játszani és a közepéig sem érsz és rájösz hogy az adott játék nem villant már fel semmi újat csak jól beetetett és egyszerűen lépsz tovább egy másikra.

2019. dec. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És az is negatív hogy a mai játékok nem hagynak gondolkozni, sőt annyira nem hogy maga a játék mutatja meg azt hogy mire gondolj a történet kapcsán. Hiányzik belőle a szabadság érzése, ő az aki irányít.
2019. dec. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!