Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöröljem az eredeti Sims 4...

Letöröljem az eredeti Sims 4 alapjátékom, amihez nincsenek kiegészítőlemezek vásárolva, hogy letölthessek ingyen egy nem eredetit, amihez viszont vannak kiegészítők?

Figyelt kérdés
Régen mikor kijött a játék megvettem, viszont nagyon drágának tartom a kiegészítőlemezek árát. Nem egy ismerősöm van, aki úgy játssza a játékot, hogy nem eredeti, letöltött és meg van az összes kiegészítő. Elmondásuk szerint jó. Szerintetek melyik éri meg jobban? Vagy inkább hagyjam?
2019. dec. 29. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mivel pofátlanul sok mindent raktak ki direkt az alap játékon kívülre, hogy megvedd, ezért szerintem jobb a kiegekkel.
2019. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én alapvetően az mellett vagyok, hogy csak eredeti játékkal játszok, de a Sims szériát soha. Még leárazva is olyan brutálisan sokba kerül, ha mindent ki szeretnél próbálni, hogy nem éri meg.
2019. dec. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólókkal. Más játékok esetében jobb az eredeti de Sims játékoknál soha. Sims4 alapjáték 10 euro most(akciósan?) a kiegészítők szintén 10-20 euró közt vannak most. Ha a sok kiegészítőt össze adjuk lesz legalább egy durván(csak saccolom) 250-300 euró(és ez csk most míg akciósak). Legyen 300 euró most egyszerűség kedvéért, ugye 1 euró durván 330FT szóval a 300 euró durván 90-100ezer forint. Ez 1 havi munkabérnek felelne meg. Nem ér meg ennyit, pláne hogy még jönni is fognak hozzá tartalmak ha a Sims3-at vesszük alapul. Még nincs benne a Supernatural(vámpír,ufó tudom van de vérfarkas,dzsín,tündér még nincs), back to future(időutazás) és még pár egyéb hiányzik ami a 3-ba megvolt. Szóval még nőni is fog a végősszege a kiegészítőkkel együtt. Illetve a 3. résszel ellentétben még magyar nyelv sincs hozzá(csak 1 félkész magyarítás hála a fordítóknak). Szóval azt mondom abszolút nem éri meg megvenni, inkább torrent-eld le. Pedig én is az eredeti játékok híve vagyok de Sims széria egyszerűen nem a Magyar piacra lett tervezve...
2019. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%

Én eredetivel az jàtszom. Nem tesz jót a gépednek sem, nem tudod mit tartalmaz nem e kerül rà pl egy vírus.

Sűrűn nem jön ki kiegészítő...:)

Sok ember munkáját tiszteled meg ezzel,hogy nem “törvénytelenül” szerzed meg.

2020. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Sims 3 kiegészítők árai még megérték az árukat, mert mindegyik kiegészítőben kaptál egy új várost, sok lehetőséggel. Viszont a Sims 4... hát. Egy csomó kiegészítőhöz kapsz pluszban egy várost, ahol van 5 lakótelek, és ennyi. Na, ezért nem éri meg az a 10 ezer vagy mennyi. A Sims 4 készítői egyre rosszabb kiegészítőket csinálnak, és egyre kevesebb új dolgot raknak bele. Szóval ehhez képest elég durva az ára. Oké, hogy a játékok (meg bármi más) készítőjét támogatni kéne, viszont a Sims 4 készítőinél ez már pofátlanság amit csinálnak.
2020. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!