Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraftban meg...

World of Warcraftban meg lehet szerezni a Vial of the Sands mounthoz a receptet, amit alchemyben lehet hasznosítani mount gyártására (? ) Kérdés, hogy hol/ merre, és hogyan?

Figyelt kérdés

#WoW #Vial of the Sands #world of the warcraft #wow mount
2020. jan. 2. 20:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

H valaki le tudná írni részletesen hogy ezt miképpen lehet megszerezni az nagyon jó lenne... Most az archeology catás részével 600-as szinten vagyok, feljebb nem tudom hogy tudnék menni, mert ott meg akadt, hol lehet tréningelni hogy feljebb menjen, lehet hogy nem Kalimdorban kell?

_

Egy "szakértőt" kérdeznék, aki ezen kérdésekben tudna nekem segíteni.

2020. jan. 2. 20:18
 2/13 A kérdező kommentje:

Lényeg, hogy addig el jutottam, hogy Archeologyval lehet megszerezni, (minimum 600-as Catás szintel?) és ugy tudom (de nem biztos hogy jól) hogy Canopic jar-ban van benne? A videókban azt láttam, hogy pandariban is meg lehet szerezni (?) nagyobb eséllyel?

Minden érdekelne amit csak tud valaki ebben a témában...

2020. jan. 2. 20:24
 3/13 anonim ***** válasza:
Az Uldumban lévő tolvir ásatási helyeken van egy pár százalékos esélyed hogy canopy jar-t szerezz, és ezeket kinyitva ismét csak pár százalék hogy bennük lesz a recept.
2020. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az egész wow-ban csak ott?
2020. jan. 2. 21:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, csak ott.
2020. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem. és a cata 600-as szintről hogy tudnám feljebb vinni az achot 800-ra, mert 800 ig mutatja, de 600-nál meg állt, és akármit csinálok Kalimdorban, nem megy feljebb.
2020. jan. 2. 22:18
 7/13 anonim ***** válasza:

600 után már Draenor jön.

De egyébként a recept megszerzéséhez nem számít milyen magas az archeológia képzettséged, csak az a lényeg hogy Cataclysmig meglegyen.

2020. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

És a canopic jar kinyitásához kell valami kulcs is?

_

Még egy utolsó kérdésem lenne ez mellé, hogy egy csomó cuccot lehet szedni az archeologyból, van amelyeket 100 150 gondért vagy többért lehet el adni, és ebből jött a kérdés, hogy ezeket csak simán eladom, mert azért vannak, vagy van olyan amit nem szabad eladni, mert kell valamihez kulcsnak,. vagy nem tudom, vagy pedig azért mert valami másképpen fontos cucc?

2020. jan. 2. 22:34
 9/13 A kérdező kommentje:
Ugye vannak relikviák vagy mik, meg térkép darabok, meg mindeféle érdekességek, és ha egy ilyet eladok, miközben riotka és kellene egy gyüjteményhez vagy nem tudom, na az a gáz, ezért kérdeztem az egyel fentebbi dolgot ezzel kapcsolatban.
2020. jan. 2. 22:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá kulcs.

Az archeologyval szerezhető dolgok nagy része pedig ún. junk item, azaz konkrétan arra való hogy eladd egy vendornak némi goldért.

A ritkább leletek lehetnek egyedi itemek, pl fegyverek, trinketek, de van mount vagy pet is ami így szerezhető.

Olyasmi viszont nincs amit külön meg kell tartani hogy majd kulcs legyen valahova vagy ilyesmi.

2020. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!