Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Apex Legends ben vannak ilyen...

Apex Legends ben vannak ilyen Melee Weapon néhány karakterhez azokat hogy lehet kinyitni?

Figyelt kérdés
azokat csak akkor lehet kinyitni amikor 3 legendary t kapsz?

2020. jan. 10. 07:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így tudom, viszont szerintem csak vásárolt ládából fogsz ilyet valaha is kinyitni.
2020. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ohh hat az nem jo


Köszönom

2020. jan. 11. 05:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Minden felhasználó nythat ilyet nem kell ahhoz, vásárolni, csak irdatlan nagy szerencse kell hozzá. Sokan fejlődésből járó ládákból kaptak ilyet és csak battle passt vettek vagy még azt se. Egy kijelentés szerint minden 500 APEX ládá tartalmaz egy ilyen "heirloom" pakkot. ez azt jelenti, hogy ha te 500 at nyitsz abba kéne, hogy legalább egy legyen. De hozzá teszem, ebből kifolyólag te nyithatsz 1000 ret is és mondjuk a az utólsó 100 darabban kapsz egyből kettőt. Szóval nem kell fizetni APEX pakkok ért, azzal max csak az esélyeket növeled, hogy ha minnél többet nyitsz még plusszba.
2020. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!