Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek van esély hogy ha...

Szerintetek van esély hogy ha jön darkorbotban a kliens akkor nem lesz egy botos sem?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez lehetséges?

Vagy bele lehet rakni?



2020. febr. 16. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy működnek a botok, nem értek hozzájuk. De az biztos hogy baromi idegesítő, hogy mással nem találkozni csak a keringő meg gyűjtögető hajókkal. Viszont amióta én játszok (kb. 8 éve), azóta folyamatosan vannak botosok, hol ilyenek, hol olyanok. Szóval nem gondolnám, hogy ez megakadályozná őket bármiben is, maximum a folyamatos szűrés és szankcionálás változtathatna ezen.
2020. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint remélem hogy IP alapú bannt kap minden bot használó. Nagyon elegem van már a sok 8-12 éves kics csicskákból akik mást sem tudnak csak bot-olni. Ha nélküle nem tudsz játszani menj máshova. A rendes játékosok élményét ne rontsátok el.
2020. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én nem botolok,félre értés ne essék!


De szerintem tudják az adminok hogy ki botol ki nem és pont leszarja mivel mindenki botol,ha kibannolná őket akkor kb senki nem lenne :D


És ha a botos vesz prémit vagy valamit,akkor még inkább nem fogják kirakni mert ott a bevétel :)

2020. febr. 16. 19:40
 4/5 anonim válasza:
53%

Biztos hogy nem fogják kirakni a botosokat, mert a a játékosok 3/4-e botol, még a toplistások is.

Arra azért kíváncsi lennék, aki írta, hogy aki nem tud bot nélkül játszani menjen máshova, mennyi ideig lövi a 35.000 protegitet meg a 65.000 interceptor kézzel.

2020. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1. Igen siman lehet irni sot meg gordulekenyebben fog mukodni egy unity alatt, (ami most jelent meg atmeneti kliens az csak egy csupaszitott bongeszo amiben van flashplayer semmi extra)


2. Nem fogjak bannolni a fizetos botosokat, hat veszik a premiumot meg a kedvezmeny csomagot meg mindig tobb mint a semmi.


3. Botolj te is nem szegyen :)

2020. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!