Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 függő vagyok, hogyan...

PS4 függő vagyok, hogyan gyógyuljak ki ebből?

Figyelt kérdés

Húszas éveim elején járó lány vagyok és hihetetlenül ps függő. Mindig mikor munka után hazaérek egyből azaz első, hogy bekapcsolom és játszok valamit.

Több százezer forintot biztos elbsztam már a játékokra és én már rájöttem, hogy hiába nyerek meg egy online meccset, hiába leszek én az első, hiába enyém a legtöbb kill, az életben ezek nem visznek előrébb, nem fogok fejlődni, nem leszek okosabb max a reflexeim lesznek jobbak és ennyi.

Természetesen mellette imádok olvasni is, sorozatokat nézni, utazgatni, de fejleszteni akarom magam és végre normális felnőtt nőként viselkedni.

Hogyan szoktassam le magam a játékról?



2020. febr. 27. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ez a WHO szerint hivatalosan betegség amiben szenvedsz, épp tavaly nyilvánították komoly betegségnek. Keresd fel az orvosod, ő mentális szakemberhez fog irányítani. Nem viccelek. Tényleg betegségnek nyilvánították.
2020. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ó, istenem, elsiettem a nősülést... :)

Csak a "normális felnőtt nő" bántja egy kicsit a szemem. Nekem ez olyan, mintha azt mondanád: "Szeretnék ugyanolyan lenni, mint mások, unalmas, hétköznapi, egyforma." Persze ha a játék a mindennapi életed rovására megy, az sosem jó, de azért nem szégyen, ha egy felnőtt nő játszik.

Légy nyugodt, amint meglesz az első gyereked, egy pár évig eszedbe sem fog jutni a PS5... :) Az én feleségemből is akkor lett gamer, mikor a gyerekeink már tizenévesek voltak.

2020. febr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a játék nem megy az életed rovására, akkor nincs gond. Annyit játszol, és azt csinálsz, amit akarsz.
2020. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy

örülj neki hogy ilyen vagy

ettől vagy kiegyensúlyozott

hány embert ismertél meg eddig a ps révén?

azt a sok pénzt amit játékokra elszórtál el is drogozhattad volna

mennyivel lenne jobb?

nem kell kiölni magadból a gyereket hogy felnőtt lehess!

ki szolt be, hogy túl sokat játszol és ez olyan gyerekes?

2020. febr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk igaz, jobb mintha drogra, piára és cigire költeném csak úgy érzem elvesztegetem az időmet a játékkal.

Néha anyu sem nézni jó szemmel pedig nem CSAK a játék van hisz 3 műszakban dolgozok, macskámról is ugyanúgy gondoskodok, barátaimmal is néha eljárok ide-oda bár inkább introvertált fajta vagyok és jobb szeretek otthon lenni nyugiban, főzni is sokat szoktam, takarítani, edzeni és stb. csak mindig bennem van ez a tudat, hogy elvesztegetem az időmet..

2020. febr. 29. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Az soha nem időpocsekolás,ha jól érzed magad!

Ha téged ez tesz boldoggá,és nem megy a munka,kapcsolatok,stb.rovására,akkor semmi gond nics vele és nem időpocsékolás.

2020. febr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!