Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3-at fel lehet...

Battlefield 3-at fel lehet telepíteni úgy, hogy torrentről töltöm le, vagy cd-vel szabad kizárólag?

Figyelt kérdés

2020. márc. 10. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Torrentről letölteni egy játékot ugyan az mintha bemennél egy boltba, zsebre tennél mindent ami megtetszik és sunyiban kilopóznál. Magyarán szólva lopsz.
2020. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Miért lopsz? Az ételt is lopod? Vedd meg szépen, ha nincs rá pénzed, akkor meg nem játszol vele! Ennyi!
2020. márc. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
MOndjuk alapból nem értem a kérdést, ketten már isntant támadtak. Most van hozzá Origin profilod, és azzal akarod hasznalni csak az a kérdés honnan szedd le? Mert akkor a elgtisztább Originen keresztül aztán kész.
2020. márc. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ezek szerint csak a szóló kampánnyal akarsz játszani? Mert akkor tökmindegy.
2020. márc. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

A torrent, addig a pontig, amíg nem crackeled, egy digitális telepítő, mint manapság a steam pl, szóval nem értem ezt a nagy felbőgést a marhacsorda részéről.

Megsúgom én régen sikeresen gyári hibás Battlefield 2142 lemezt vettem, úgyhogy leszedtem netről, csak nem crackeltem, hanem telepítés után a lemezt beraktam a DVD olvasóba és úgy használtam.

Ha megvan eredetiben, akkor Originről le tudod tölteni tiszta forrásból és a végén tudsz lemezzel játszani. Ha abszolút nincs meg, torrentel töltöd le és crackelni is akarod (tehát itt már jogos a fenhang a lopás miatt), akkor az egyszemélyes részével tudsz játszani, vagy olyan tört szerveren, ami támogatja a nem eredeti játékot.

2020. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

"A torrent, addig a pontig, amíg nem crackeled, egy digitális telepítő, mint manapság a steam pl, szóval nem értem ezt a nagy felbőgést a marhacsorda részéről."


Az esetleg nem jutott még eszedbe hogy Steam-en VENNI szoktak játékokat, Torrentről pedig lelopni? Ha Steam-en veszel valamit akkor azzal támogatod a fejlesztőket, elvégre nekik is meg kell élniük valamiből. Ha Torrentről töltesz le valamit abból egy fillért se juttatnak el a fejlesztőknek.


"Megsúgom én régen sikeresen gyári hibás Battlefield 2142 lemezt vettem, úgyhogy leszedtem netről, csak nem crackeltem, hanem telepítés után a lemezt beraktam a DVD olvasóba és úgy használtam."


Én is vettem olyan játékot ami gyári hibás lemezzel jött. Ahelyett hogy nekiálltam volna kalózkodni inkább visszavittem a boltba és kicserélték.

2020. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyie azért már ne játszd a becsület lovagot, neked biztos a windowstol ekzdve az office ig minden aproság eredeti, nem mellesleges ez a lopás vagy nem sem iylen egyszerü, bemész a boltba ellopsz valamit, akkor fizikailag elvetted, szoftverek esetében pedig csak másolat készül, az eredeti példány attól nem tünik el.
2020. márc. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
És jogod van használni a szoftvert vásárlás nélkül? Nincs. Ezért lopás. Ezt nem értem miért nem lehet felfogni. Illegális, és etikátlan. És igen, képzeld el léteznek olyan emberek akik nem lopnak. Ne hasonlítgass össze magaddal, köszönöm.
2020. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
#7: Nekem is mindig ezzel a sz** dumával jönnek a torrenthuszárok, és képzeljétek, igen, 1998 óta minden szoftverem, zeném, filmem eredeti.
2020. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor kezet is foghattok. :D
2020. márc. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!