Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A red dead redemption játékhoz...

A red dead redemption játékhoz nem tudtok ps3 vagy xbox360 emulátort, hogy pc-n is lehessen vele játszani?

Figyelt kérdés
tehát tisztában vagyok vele hogy ezeknek a konzoloknak az emulátora még igen fejletetlen meg ami van az sem igazán működik,meg hogy erős gép kell, de esetleg valaki tud-e emulátort amivel valószínűleg működne a játék?előre is kösz
2010. júl. 25. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hogy fejletlenek de nincsenek is ps3 és xbox 360 emulátorok!
2010. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
xbox360 arcade pack emulator ELVILEG egy működőképes xbox360 emulátor csak az a gond hogy sehonnét nem tudom leszedni:Dazt hittem ezenkívül van még ás xbox emu is
2010. júl. 26. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:

és te erröl hol értesültél hogy van müködöképes xbox360 emulátor?

ha lenne is akkor minden warezoldalon fent lenne mert nagy dolog lenne!

még a playstation 2 emulátor is épp hogy eldöcög profi gépeken 24 fps-el de ott is vannak gondok(hang,stb) akkor egy xbox360 és ps3 emulátor hogy müködne!

amúgy rákerestem több emulátorokal foglalkozó oldalon(ps3 és xbox 360 emulátor) és azt írták hogy nincs vagy nem is volt ilyen választható opció!

és valószinüleg azért se találod mert nincs!

2010. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs. Konzolt kell venni, ha játszol, én azt tanácsolom mindenkinek. Ja persze csak akkor, ha nem vagy csilliárdos, és nincs mindig aktuálon a pc-d.
2010. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!