Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet-e a magyarországi...

Lehet-e a magyarországi kijárási korlátozás ideje alatt kimenni sétálni a Pokémon GO és az Ingress miatt?

Figyelt kérdés
A Pokémon GO-zás számít-e egyéni szabadidős célú gyalogos közlekedésnek? Kicsit unalmas egyszerűen csak sétálni, ezért Pokémon GO-val és Ingress-sel szoktam közben játszani (természetesen az embereket elkerülöm 10-20 méterrel). Ezért megbüntethetnek-e a sünök?

2020. márc. 27. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

"5. §


Egyéni szabadidős sporttevékenység, szabadidős célú gyalogos közlekedés külterületen,


valamint a települések belterületén – lehetőség szerint a zöldterületeken – egyedül vagy


ugyanazon háztartásban élőkkel közösen folytatható azzal, hogy másoktól legalább 1,5 méter


távolságot kell tartani."

2020. márc. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak ennyi eszed van hogy nem bírsz ki 2 hétet nyugton.
2020. márc. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem két hét lesz az valószínűleg.


Végül is egyéni szabadidős tevékenység, csak a célpontok épp látogatott helyek, szobrok, műemlékek a város frekventált pontjain, szóval a szántásban sétálva kevesebb emberrel futsz össze.


Nekem már lemerültek a portáljaim, félretettem a játékot.

2020. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez a tilalom nem csak 2 hétig fog tartani ha ki is mész azért vigyázz esetleg ha megállítanak legfeljebb azt mondod, hogy a boltba mész (pl:kenyérért).
2020. márc. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért a rendőr csak látja, ha a telefonod nézve összevissza járkálsz egyik szobortól a másikig. Ne hazudj, inkább mondd, hogy szabadidős tevékenységet folytatsz egyedül. Ne a főtéri portálokat célozd, hanem mondjuk a feszületeket a város széli vetésnél.
2020. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2: Ebből nem két hét lett.
2021. ápr. 23. 10:24
 7/7 anonim válasza:
#2: Ez inkább 2 év volt, mint 2 hét, Te agyhalott bolond. 🙄
febr. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!