Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Richard Burns Rally az...

A Richard Burns Rally az egyetlen igazi rally szimulátor?

Figyelt kérdés
WRC 8, Dirt Rally 2.0 mennyire ér jelenleg a közelébe?
2020. márc. 28. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Semennyire nincsenek a közelében. A RBR az egyetlen komolyan vehető rallye szimulátor, mint ahogy a Grand Prix Legends és a GTR2 az egyetlen valamire való versenyautó szimulátor is (GPL-en kezdte Michelisz Norbi, azon fedezte fel Wéber és csinált belőle autóversenyzőt). Ezzel csak azt mondom, hogy ma már nem csinálnak igazi szimulátorokat, csak arcade játékokat.
2020. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Dirt sorozatban a Rally kimondottan szimulátor kiadás, a többi arcade. Feltételezem, hogy a Rally 2.0 is az a sort követve, mert van egy arcade vonala (Dirt-2-3-showdown), meg egy szimulátor vonala (Rally-Rally2.0). Illetve van egy hibrid, a Dirt 4 elvileg arcade, de a rally-ból veszi szimulátor elemeket.
2020. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sokáig azt hittem, hogy a Dirt Rally, Rally 2.0 és a Dirt 4. szimulátor módban valódi valóságosak. Egészen addig, amíg ki nem próbáltam a RBR-t.. azt is moddolva (RBR Pro) normálisan beállított FFB-el.


Na miután újra kipróbáltam a Dirt Rally-t.. köszönőviszonyban sincsenek úgy érzem.

2021. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pusztán azért mert nehéz egy játék nem lesz szimulátor, idióta RBR fanok ezt jó lenne ha megjegyeznék végre...
2022. okt. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az RBR igazából gyárilag unrealisztikusan nehéz, illetve vannak hibái, mint pl elsőkerékhajtású autónál túlkormányzás.. moddolva már realisztikus, nem véletlenül gyakorolnak azon a rally pilóták is..


Amúgy a Dirt Rally 2.0-ába is van 350+ órám (profikhoz képest abszolút nem sok..) vannak benne elemek, amik realisztikusabbak az RBR-től, de összességében az RBR-nek valóságosabb érzete van.

2022. okt. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 a Dirt Rally elég messze áll a valóságtól... vicces amikor a youtube videókon full gázon csapatják végig szinte fékezés nélkül, élőben meg egy Tommi Makinen vagy Sebastie Loeb ahhoz képest úgy vezet mint egy félénk nyugdíjas.
2022. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért (is) mondtam, hogy az RBR jobb..
2022. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!