Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konzolosok, akik ezen játszák...

Konzolosok, akik ezen játszák a CoD Warzone-t: van sikerélményetek?

Figyelt kérdés

Én pc-n játszom, és van CoD-os múltam is, és nem nagyon jönnek a killek, pedig a követelmények is megvannak, és még a grafikát is low-ra húztam, és semmi, kinyírnak egyszerűen, még úgy is, hogy én már egy perce lövöm őket, ő megfordul, és lelől egy-két lövéssel.

Főleg a ps4 pro érdekelne, mert ez van nekem is, de olvastam, hogy 60 fps-en lehet max játszani, pedig pc-n nekem azért több van (100 körül), a ping 40-50 között. grafkártyám 980gtx 4 gb, i5 6600k proci, 16 gb ram, lehet ps4 pro erősebblenne játszani? mit gondoltok?



2020. márc. 28. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy még mindig fejre kell lőni, nem húzni, mert hiába van ott a célkereszt, a szórási kép messze odébb van. A másik a leterheltség, szerver oldali feldolgozás.


Próbáld ki a CS:Go-t, ha ott megtanulsz lőni, akkor warzone-ban sem lesz nehezebb.

2020. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem a célzással van gond, nekem van cod-os multam, a cod2-vel kezdődően...

inkább a specs, meg a szerver...

2020. márc. 28. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Mennyiszer akarod még kiírni ugyanezt a kérdést? Ne a gépet okold ha nem tudsz játszani. Napi 1-2 óra mellett nem leszel olyan profi mint akik napi 8-12 órát is játszanak vele, a géped abszolút nem releváns ez ügyben.
2020. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Van aki több ezer órát cs:go-zik aztán mégis megragadt nova 4 rangban, nyilván ő is profin lő, csak minden játékos csal, hogy nem tud a középmezőnyből feljebb jutni.

Az, hogy mennyit játszottál a széria más játékaival, semmit nem jelent.

Ha ennyire biztos vagy benne, hogy nem a te hibád, akkor vedd fel a meccseidet, rakd fel videómegosztóra, bár akkor már bizonyíték is lenne vajon mit csinálsz rosszul.

A recoil/visszarúgás nem díszből van a játékban, ahogy a szóráskép sem. minél kisebb a kaliber, annál nagyobb körben szór a fegyver, amin még többet ront, ha csak húzod neki az elsütő billentyűt.

https://www.youtube.com/watch?v=5v03o8hPdcI

2020. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, de még1x mondom, főleg nem az én hibám, mivel sokszor be is laggol, szaggat, pedig megvannak a minimum követelmények, és mindent low-ra is raktam...
2020. márc. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!