Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha Fifában nehezebb szintre...

Ha Fifában nehezebb szintre állítom, akkor evidens, hogy jobban fog játszani, de nem csal pluszban egy kicsit a javára a játék?

Figyelt kérdés
Biztos csak én látom bele. Bedobások,szögletek,kirúgások esetén olyan 90-10arányban nem én jövök. A lapok nekem azonnal villannak neki magyaráz a spori hogy több ilyen ne legyen. Nekem az ordító zicceremet is kiszedi a kapus.Ő belövi kapásból 30ról egy angol negyedosztályú csatárral stb...

2020. ápr. 3. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a nehézségi szint befolyásolja a bírót, arra külön beállítás van hogy van amikor szigorúbb, van amikor engedékenyebb. A nehézség csak az ellenfélre van hatással. Én legendáson toltam annó, ami én szerintem könnyebb volt mint a világklasszis fura módra.(Lehet hogy a játékstílusomat jobban bírtam egy legendás szintre gyakorolni)


A bedobás és szöglet témánál meg csak azon múlik kiről megy ki a labda.

2020. ápr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Több mint 250 squad battles meccs után teljesen jogosan elmondhatom, hogy de nagyon is csal a gép.

Ugyan azok vannak nálam is mint nálad.

Esetleg azt is megfigyelheted, hogyha a gép cserélni akar akkor minden egyes szituációt úgy old meg hogy a vonalon kívülre kerüljön a labda.(pl egy normális szereles után nem elpasszolja a labdát hanem kibombazza, az oldalvonal mellett úgy vezeti a labdát hogy csak úgy tudd leszerelni az kimenjen stb stb.

És hiába mondja nekem bárki is hogyha nehezebbre állítom úgy megy a gép erőssége mert a 81es Pau Lopez KAPUS olyan gólt bombáz nekem 16on kivul hogy csak néztem...

Plussz a kapusa mindent véd vagy az en jatekosaim hagynak ki mindent ahogy teis leírtad.

Szoval szerintem törődj bele, teljesen nyilvánvalóan csal a gép, főleg ha bronz vagy ezüst játékosok max chemistryn vannak akkor az mint egy full TOTY csapat lenne...

2020. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én azt elismerem ,hogy nem vagyok nagy spíler. De pl szögletnél ha van kipattanó labda nekem "kilóméterekre" van az összes játékosom övé meg érdekes módon pont ott szotyizgat :D A reakcióideje is gyorsabb mindig a másik csapat játékosainak legyen az a Barca vagy épp a Bristol Rovers. Na meg a kapusom, azt ugye nem én irányítom és fogható labdát inkább kiüti szögletre stb..
2020. máj. 1. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!