Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a Star Stable...

Bözse22 kérdése:

Hogyan kell a Star Stable játékban befizetni a Star Rider Lifetimeot?

Figyelt kérdés
Végre sikerült össze gyűjtenem elegnedő pénzt és a szüleim bankkártyájáról fogom kifizetni (természtesen beleegyztek, és én majd visszafizetem nekik a pénzt), csak jelenleg azt nem tudom, hogy mit kell beírni... Szóval, ott van a Hitelkártya, Paypal, Paysafecard, SEPA bank transfarer. És mihez mit kell beírni. Ők sem csináltak még soha ilyet és nem akarok hülyeségeket beszélni, hogy aztán elrontsak valamit. Leírnátok egy gyors talaplót mindegykihez és hogy mit kell beírni, Na meg, hogy szerintetek, melyik a legjobb módszer?

2020. ápr. 26. 20:35
 1/2 anonim válasza:
Ki kell választani a bankkártyátok fajtáját (pl Paypal) és utána be kell írni a kért adatokat (pl a számát).
2020. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A PayPal az egyik legjobb/legbiztonságosabb, de ha nincs a szüleidnek PayPal fiókja akkor nem tudjtok használni.

Így a hitelkártya a legegyszerűbb.

Bejelentkezel a fiókodva-rámész a StarRider felületre-kiválasztod a LifeTime opciót-kidob egy új oldalt, ott kiválasztod a hitelkártyát-feldob egy sor rubrikát, ahova be kell írni a szüleid kártyájának adatait-kitöltitek az adatokat-rányomtok a fizetés gombra-kész is, a fiókod automatikusan LifeTime taggá válik.


Nálam így működött, nemrég vásároltam én is.

2020. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!