Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online-ban miért ilyen...

GTA Online-ban miért ilyen cseszett nehezek a szállítmányozós (Bunkeres) küldetések?

Figyelt kérdés

Konkrétan elkezded a küldetést, és 15 perc alatt kell a térkép Másik felébe eljuttatnod a szállítmányt, ami eleve 5 perc mire eljutsz oda, és 5 perc mire PONTONKÉNT kitalálod, hogy a picsba juttasd a kijelölt helyek egyikére a kocsit, amit kötelező magaddal rángatnod. 6 perc alatt jutottam el a bunkertől az első kijelölt ponthoz, amelyik a legközelebb volt, majd 4 percet szoptam azzal, hogy a sziklás, dombos, út nélküli helyre eljuttassam a kocsit, majd még 4 percet azzal, hogy Kijuttassam onnan. Még lett volna ezen kívül 4 másik hely, így meg cask egy nagyon minimális összeget kaptam a küldetésből, sőt, a másik része meg ahogy volt el is veszett, mivel Failed.

Ez mégis mi a sz...r? Régen azt mondták, azért olyan sz...rok a szerverek, azért kell sokat várni, és azért van, hogy bugos, mert "nyár van, majd iskola időben nem lesz így", de iskola időben is így volt, és most Karantén idején is. De persze ebből sz..rt se látni, mert 11 session-ből mindegyiken max 5 embert láttam EGYSZERRE egy session-ben, akkor mégis miért? Esküszöm nem érte meg megvenni ezt a sz...t, de "2 heted van visszavásároltatni", két hét alatt meg nem lehetett kitapasztalni azt amiről fent beszélek. Értelmetlen hülyeség az egész.


2020. máj. 3. 10:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel a legolcsóbb bunkert szerezted meg ezért szívsz. Nem véletlenül olcsóbb az ami kint van az Isten háta mögött.
2020. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!