Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Assassin's Creed...

Melyik Assassin's Creed játékot érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés
Most végeztem az AC 2-vel, és keresgélek másikat mert nagyon tetszett. Az ncore-ról amit eddig letöltöttem egy sem indult el, ezért gondoltam az Uplay store-ból veszek egyet, de melyiket ajánljátok? Filózok a Brotherhood, a Revelations és a Black Flag között. Nem szeretnék valami nem élvezhetőbe belenyúlni.

2020. máj. 3. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent úgy csináltál ahogy kell? Mármint crack-elést ncore-s verzió esetében. Illetve én a Brotherhood-ot javaslom, az a közvetlen folytatása a 2. résznek(történetileg). AC 2 - Brotherhood és Revelations az Ezio trilógia. Ha Ezio története annyira nem érdekelne akkor én inkább a Rogue-t javaslom a Black Flag helyett, legalábbis nekem az jobban bejött. Persze a döntés joga a tied.
2020. máj. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent jól csináltam de nem sikerült, megpróbálom újra a Brotherhood-ot felrakni, ha most sem jön össze akkor megveszem. Köszi a választ :)
2020. máj. 3. 13:55
 3/4 A kérdező kommentje:
Újra letöltöttem a Brotherhood-ot ncore-ról, feltelepült és most el is indult, de nagyon akadozik a kép és a hang. Elvileg minden driver up to date, mert IObit Software Updater-el felrakott mindent amit kellett. Újra felraktam a játékot de ugyanaz a probléma. Mi lehet a gond?
2020. máj. 3. 23:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A Brotherhood nekem is sokkal jobban szaggat mint az előző kettő. Pedig alap járaton megvan 110+ fps is.
2020. máj. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!