Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jurassic World Evolution...

Jurassic World Evolution nagyon bugos?

Figyelt kérdés

Üdvözlet mindenkinek!


Nem vagyok annyira jártas a témában, ezért fordulok hozzátok. Pár hete megvettem Steamen a Jurassic World Evolution játékot, 1 DLC kivételével az összes megvan. A legmagasabb grafikai teljesítményen és a legalcsonyabban is ugyanazok a hibák vannak. A dínók átmennek egymáson, a fákon és persze az emberek is. Ez a kisebb hiba, a ‘látványosabb’ hogy ha harcba kerülnek a dínók, egyszerűen a két állat nincsen ‘szinkronban’. Vagyis ha pl. elkapja a Spinosaurus a Tyrannosaurus nyakát harc közben, igazábol nem a nyakát kapja el hanem valahol a levegőt előtte. Kicsit bosszantó úgy hogy több mint 50 eurót fizettem a játékért. Gondolom a steam automatikusan frissíti a játékot, de eddig nem szűnt meg a probléma. Hogyan tudnám ezt a hibát megoldani?



2020. máj. 13. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ez az elejétől így van. Sajna a dinoszauruszok ezekre a pokémon harcokra vannak tervezve. Ezért változtattok a méreteiknek is, rengeteg dinoszaurusz a játékban óriási és valójában sokkal kisebbnek kéne lennie, pl. a stegosauriák iszonyú nagyok. Túl vannak méretezve az idióta harcrendszerhez.

A Spinosaurus a játék elején sokkal kisebb volt, a Tyrannosaurus pedig egy behemót, rajongói követelésre a Frontier változtatott legalább négy állat méretén, viszont akkor ezek szerint a harc-loop-mozgást nem igazították hozzájuk.

[link]


(Sajna nem tudom a többinél is hasonlóan van-e, mert én nem harcoltatom őket.)


Az pedig, hogy átmennek egymáson szintén kezdetektől így van és így is marad már.

A fejlesztők a játék második részén dolgoznak, ez a játék már jobb nem lesz. (Lehet arra kellett volna tartogatnod a pénzed.)

Eredetileg a Return to Jurassic park dlc-hez érkezett volna olyan ingyenes frissítés, ami fajokon belüli interakciókat eredményezett volna, tehát gondolom megszűnt volna az egymáson átsétálás is, de ezt kivágták és a második részbe fog csak bekerülni, a leak alapján.)

2020. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Szóval a spinosaurus azért harapja a levegőt, mert a 2018-as verzióban a t-rex sokkal nagyobb volt, a spinosaurus sokkal kisebb. Az új méreteikhez viszont ugyanazok az animációk vannak, mint a régi méretekhez.
2020. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!