Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A játékok milyen kategóriába...

A játékok milyen kategóriába tartoznak a Youtube-on? Gyerekeknek vagy nem gyerekeknek készült? Függ attól, milyen játék? Számít a korhatárbesorolás?

Figyelt kérdés
Eddig minden videósnál azt láttam, hogy a gameplayeknél lehet kommentelni, szóval felnőtteknek készült. Van jaték, ami kivétel? Számít a PEGI? Egy PEGI 3-as játék gyerekeknek vagy nem gyerekeknek készült?

2020. máj. 20. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy a játék kiknek készült és ki játszik vele. Hiába játszik valaki Animal Crossinggal ha közben minden második szava káromkodás.
2020. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És van különbség a "gyerekeknek készült" és a "family friendly" között.
2020. máj. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt írják, hogy ami családbarát, az nem biztos, hogy gyerekeknek készült. De ha követem a többi videóst, úgy, hogy amit ők jelölnek be, azt én is úgy bejelölöm be, abból nem lehet baj, ugye? És kapok figyelmeztetést, ha nem jól jelölöm be, vagy az algoritmus átállítja?
2020. máj. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!