Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Komolyan nem értem ezt a...

Komolyan nem értem ezt a gameplay szakmát,ha valaki béna,azért szidják,ha valaki sikeres azért(bturbo) Mire számíthatok én?aki most kezdené?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Gameplay-ekkel 2020-ban nem lehet labdába rúgni, magyarul meg főleg nem. Nem szemétkedésből mondom, hanem ez az igazság. Ugyanazt az 5-10 befutott csatornát nézi mindenki, az újaknak esélyük sincs.
2020. máj. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A magad szórakozására akarod csinálni, vagy meg akarsz felelni valakinek?

Ha magad miatt csinálod, akkor felesleges ezen rugóznod, ha pedig külső "kényszer" hatására, akkor hagyd a francba.

2020. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteget játszok, és Youtube-on meg Twitchen is tevékenykedek; na, meg nem vagyok egy vaskalapos középkori maradvány, aki szerint csak az undorral végzett gyári munka a munka; de azért szakmának nevezni a gameplayt szerintem kicsit túlzás. ;)

De nyugi, nem azért írtam, hogy kötekedjek. :)

Sajnos az internetes siker (khm...) egyik alapfeltétele, hogy az ember jókor legyen jó helyen. Főleg, ha amúgy semmi kimagaslót nem tud felmutatni. A mostani "hírességek" 90%-a sehol nem lenne, ha nem akkor kezdi el a streamelést vagy videógyártást, amikor tette. Sokuk csak azért lett ismert, mert véletlenül pont őt találták meg, és nem volt még sok hasonló, vagy ha volt, véletlenül nem arra találtak rá.

Vannak persze olyanok, akik megérdemelten lettek népszerűek, és akik nem csak a véletlennek köszönhetik az ismertséget, de ők jóval kevesebben vannak.

Az meg egy kifejezetten undorító szokás, hogy sokan nem a tartalomért néznek egy videót, hanem azért, hogy tudjanak kötekedni. Mert amúgy szánalmas, félresiklott életű sikertelen, frusztrált emberek, és ugye attól nagyon nagynak érzik magukat, hogy húúú, most aztán én is beszólhattam valakinek.

2020. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!