Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SÜRGŐS! A forza horizon 4-el...

Gulascsanad kérdése:

SÜRGŐS! A forza horizon 4-el kapcsolatban lenne kérdésem?

Figyelt kérdés
Valaki esetleg tudja, hogy forza horizon 4 ben xboxon hogyan lehet sok kreditet szerezni offline? Az offlinet úgy értem hogy nem csapatba hanem egyedül. Esetleg van valami glitch amit tudnék használni?

2020. máj. 22. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vedd meg a VIP tagságot, ami onnantól fogva az összes szerzett pénzedet megduplázza (ha egy győzelemért 5000 pénz járna, helyette 10000-et kapsz). Plusz tartalmazza a két kiegészítőt is, a Fortune Island kincsesládáinak megtalálásáért 10 millió kredit jár, de a LEGO-s is szépen fizet. Akciósan 3000 Ft körül szokott lenni a VIP tagság, annyit simán megér.

Ha ez nem jöhet szóba, akkor az összes autóddal menj annyit, hogy kapjál egy-két perk pontot, és a Car Mastery-ben nyisd meg a Wheelspin-eket, aztán pörgesd is ki őket. A fiam új játékosként egy hét alatt kb. 1 millió kreditet szerzett így.

2020. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2020. máj. 22. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A VIP nem tartalmazza a kiegészítőket, a többi helytálló. Ha van hozzá türelmed, akkor nyomasd a nagy versenyeket (Goliath, meg a többi), kapcsolgasd ki a vezetést támogató segítségeket (akár duplázhatsz is vele), azok is szépen fizetnek akkor is, ha nem nyersz.
2020. máj. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: Valóban, tévedtem. A legnagyobb csomagot vettem (Ultimate?), abban volt a "season pass", azzal kevertem.
2020. máj. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Aukciós házban kereskedéssel, én így szedtem össze 430 millát.
2020. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!