Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Várjátok a Paralives játékot?

Várjátok a Paralives játékot?

Figyelt kérdés
Szerintetek az elvárásoknak megfog felelni? Mi tetszik és mi nem tetszik eddig benne?

2020. máj. 25. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, de szerintem még évekig nem lesz belőle semmi. Négy ember fejleszti, nem is főállásban.
2020. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azért remélem, hogy jövő év végére megfog jelenni.. Hátha addigra még szereznek fejlesztőket
2020. máj. 26. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Várom. Rögtön meg fogom venni. :D Hát így kb. minden tetszik benne. Meg volt youtubeon a Paralives - Meet Maggie videó is. Ott is, maga a lakás, meg minden, olyan hangulatosnak tűnt, meg minden, hogy egyszerűen na. A grafikája tény, hogy nem olyan valósághű, de ez alapból nem akkora probléma, pláne akkor, ha a játékélmény jó lesz.


Egyébként szerintem nem fog évekig tartani. Mármint alapból 2020-ra "ígérték", szerintem nem fog több évet csúszni ez. Oké, azért az, hogy nem idén lesz, az hát igen, megeshet... de szerintem nem fog több évig tartani. Pláne hogy gondolom majd sok dolgot frissítésen keresztül fognak majd javítani például, meg majd kiegészítők, meg minden. Szóval na, hogy majd idővel fogják fejleszteni, és nem mindent rögtön elsőre akarnak. Mindenesetre, legyünk pozitívak, és biztos vagyok benne, hogy megéri majd a várakozást. Ami nem olyan pénzlehúzós, mint a Sims 4, az megéri a várakozást. :D

2020. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Talán jobb is, hogy nem annnnyira valósághű, azt megkapjuk a simsből. Nem kell hogy copy legyen, szerintem ha mindent beleadnak, így is lehet szép nagyon.

Mivel egyre több ember tud dolgozni, biztos felgyorsul az elkészülési idő:)

2020. jún. 1. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát én kiváncsi vagyok rá hogy mit tudnak kihozni belőle a készítők.

Mivel a sims 4 2014-ben készült hiába fejlesztik mert a grafika ami akkor csúcsnak számított most már gyengének számít. Gyakorlatilag a cc készítők jobb/minőségibb tartalmat gyártanak mind az EA. Nevetséges hogy a sims 3-hoz képest mennyire sablonos a kreativitás pl nincs színkerék, csak néhány színváltozata van egy tárgynak (még a sims 2-ben is külön ki lehetett választani az ágy keretét és a matrac színét) baromi kevés a személyiségjegy stb.


Ha jó lesz akár be is fuccsolhat a Sims 4/5. És tudjátok mit igazán meg is érdemelné a cég... teljesen kihasználják a fanokat az a pénzéhes cég!

2020. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul amilyen sok bug van benne... néha elszomorító. Elhiszem, hogy bonyolult és komplex játék, de ennyi pénzért több tesztet is végezgetnének.
2020. jún. 2. 00:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!