Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt hogyan csinálják a PUBG...

Ezt hogyan csinálják a PUBG mobile-ban?

Figyelt kérdés
Biztos sokatokkal előfordult már, akár 1v1, vagy Deatmatchen, hogy egy sniperes gyerek elfut melettetek, ugrik eggyet és 180-at lő. Olyanokat lőnek rám, hogy néha elsem hiszem. Legyünk őszinték, itt 4 dologra kell figyelni. ugrás, lövés, forgás, illetve hogy el is találd az illetőt, aki ugrál mint egy kerge marha. Szeirntem ez lehetetlen.. Én két ujjal játszok az igaz, de akkor is. Állandóan ezvan, hogyha közelről kell facelnem vagy sotival, vagy pisztollyal, sniperrel, akkor ugrálunk körbe körbe, és próbáljuk egymást eltalálni. Sajnos ezekben a helyzetekben szinte mindig vesztek. És akkor van a másik, a DM, mikor konkrétan a level30 srác elfut mellettem, és ilyen flash gyorsasággal ugik, 180 és betalál és halok (itt az is érdekes, hogy nekem sosem elég 1 lövés Kar98-al DM-ben, de neki(k) igen). Ezek csalók lennének, vagy tényleg ennyire megy nekik telefonon ez a 180 ugrás rántás dolog? A poén, hogy 10/6x biztosan sikerül is neki. Szerintem retek irritáló.. vélemény? :)

2020. jún. 3. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Emulátoron játszanak...
2020. jún. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elméletben azok külön vannak rakva, a mobil játékosoktól. Gondolom deatmathchen is
2020. jún. 3. 23:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Deathmatchen is szét vannak választva.Igazából több ujjal játszanak és sokkal skillesebbek imádom amúgy a játékot csak az zavar amikor soloban összerak ilyen ace rangú gyerekekkel aztán elképesztően ledarál.Ha gondolod küldhetek hud beállításokat.
2020. jún. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban zavarnak a botok klasszik soloban meg squadban,mert többször kinyírtak amiatt h a bot miatt észrevettek,az a nyomi bot meg addig lövöldözget engem amíg le nem lövöm de akkor már mindenki tudja h hol vagyok...
2020. jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Plat 2 felett már nem találkoztam botokkal.
2020. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vannak bőven botok,sokszor... tegnap diamond 1-esként úgy haltam meg a shooting range-en h magamban voltam ,szedtem össze a cuccokat,erre jönnek négyen uazzal ,erre én szépen kilopództam a kerítésen kívülre egy bokorba és nem vettek észre.Már mentek volna tovább amikor egyszer csak a semmiből direkt odajön hozzám egy bot elkezd engem szaggatottan pufogtatni meg gimnasztikázni, ezt észrevették az uazosok és végem is volt...És ilyen többször is volt mostanában h ha megállok már jön is pufogtatni...
2020. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy akkor jön sok bot amikor szarul megy a gép mert egy csomóan már ott ahol várni kell kilépnek de a 100embernek meg kell lennie ( én plat 2 óta nem is találkoztam botokkal csak kígyóemberekkel és azért irtam azt de akkor bocsi)
2020. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokszor pótolják ki a létszámot botokkal,de ez mostanában új h ha próbálsz nem mozdulni mert rossz pozícióban vagy vagy takarából próbáljátok egymást leszedni akkor jön a bot és elkezd hátulról lövöldözgetni.Meg körbefutkossa azt a házat amiben vagy és így lebuktat...
2020. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is múltkor úgy vettem észre egy srácot hogy fűben hasalva rámlött (egyáltalán nem láttam hogy honnan csak elbújtam) és lődözte egy bot ami miatt észre vettem és így járt nem kell hasalgatni viszont téged is megértelek hogy előveszed a takticsot mert látsz egy profinak kinéző jeges m4 est erre egy bot rohangál körülötted
2020. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nagyon idegesít,főleg akkor h ha direkt úgy helyezkedik az ember h megbizonyosodik arról h hátulról nem lehet meglepni ,600 méteres körzetben nincs senki ,erre hirtelen megjelenik egy bot és rávesz egy olyan manőverre amit én nem akartam...mert ha lövöldözget engem az elárul,ha lelövöd azzal elárulod magad,ha kinyírod nem érdemes megkockáztatni h lootold mert lehet h már hárman várják h odamenj...
2020. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!