Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt hogyan csinálják a PUBG...

Ezt hogyan csinálják a PUBG mobile-ban?

Figyelt kérdés
Biztos sokatokkal előfordult már, akár 1v1, vagy Deatmatchen, hogy egy sniperes gyerek elfut melettetek, ugrik eggyet és 180-at lő. Olyanokat lőnek rám, hogy néha elsem hiszem. Legyünk őszinték, itt 4 dologra kell figyelni. ugrás, lövés, forgás, illetve hogy el is találd az illetőt, aki ugrál mint egy kerge marha. Szeirntem ez lehetetlen.. Én két ujjal játszok az igaz, de akkor is. Állandóan ezvan, hogyha közelről kell facelnem vagy sotival, vagy pisztollyal, sniperrel, akkor ugrálunk körbe körbe, és próbáljuk egymást eltalálni. Sajnos ezekben a helyzetekben szinte mindig vesztek. És akkor van a másik, a DM, mikor konkrétan a level30 srác elfut mellettem, és ilyen flash gyorsasággal ugik, 180 és betalál és halok (itt az is érdekes, hogy nekem sosem elég 1 lövés Kar98-al DM-ben, de neki(k) igen). Ezek csalók lennének, vagy tényleg ennyire megy nekik telefonon ez a 180 ugrás rántás dolog? A poén, hogy 10/6x biztosan sikerül is neki. Szerintem retek irritáló.. vélemény? :)

2020. jún. 3. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Másik bajom h szinte mindig arab a random csapattárs eu szerveren,többször megöltek a csapattársaim ok nélkül,amíg egyszer rá nem jöttem h a magyar zászlót kurd zászlónak nézik és ezért megölnek.azóta nem használom a magyar zászlót...
2020. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sokan játszanak kontrollerrel, és rengetegen játszanak 6 ujjas, "karmos" fogással (keress rá: claw grip), ezekkel nagyon gyorsan meg lehet fordulni. És vannak, akik napi 8 órát tolják, ezek ellen nem sokat tehet egy normális játékos.
2020. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!