Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World Of Tanks-ban csak én...

World Of Tanks-ban csak én szenvedek abban, vagy ennyire szerencsétlen lennék, hogy kb 50 meccsenként dob be olyan körbe, ahol nálam kisebb tankok vannak, és azonos eséllyel indulok?

Figyelt kérdés

A legtöbb esetben vagy 1-2 szinttel nagyobb tankok vannak nálam, amiket jóformán ki sem tudok lőni, vagy pedig velem egyszintűek, még általában az a legideálisabb.

De az hogy mincsen nálam sose kisebb, de engem mindig nagyobbakkal rak össze az valami förtelem.



2020. jún. 9. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A matchmaking úgy van megcsinálva hogy egy bizonyos számú csata után mindenképp olyan csatába rak be ahol top tier vagy, top tiernek számít az is hogyha csak veled egyszintű tankok vannak. Az hogy milyen gyakran kapsz kisebb szintű tankokat szerintem tiertől függ, pl. tier 8-ban rengetegen játszanak, azokat a tankokat el kell oszlatni úgy hogy top tiert is kapjanak így elég gyakori hogy csak egyszintű tankok vannak a csatában.
2020. jún. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2020. jún. 13. 08:13
 3/3 anonim ***** válasza:

VI szinten össze dob VIII ellen ha nyersz feljebb megy a rátád

És ha sokat nyersz gyakrabban dob össze nálad akár 2 színtel nagyobb tankokkal

2020. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!