Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A life is strange 2-ben...

A life is strange 2-ben milyen befejezések lehetnek?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel, mert csak 1 befejezést láttam.

2020. jún. 19. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

elég sok van.

van a good ending,amikor mindketten sean és daniel is megmenekülnek,igaz szétlesznek választva,daniel a nagyszüleiknék és sean vagy cassidyvel vagy finnel van.

aztán amikor mindketten bünőzők lesznek vagy amikor csak daniel lesz bünőző.

sean börtönbe kerül és sok év múlva aztán kiszabadul és akkor az is lehetséges,hogy lyla is ott lesz.

úgy emlékszem,hogy lenne még egy olyan ending ahol az egyik meghal ? talán sean,de erre olyan jól nem emlékszem.

elég sok befejezés van és nagyon rég játszottam már a játékkel,szóval nem biztos,hogy az egészet letudtam írni.

2020. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, az egyikben Sean meghal, azt tudom, mert láttam. És köszönöm a választ! :)
2020. jún. 19. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tegnap játszottam ki, és nekem ez volt:

Daniel az erejével áttörte a falat, majd meglőtték. Seant vitték a sittre, és Danielt pedig a kórházba. Aztán Daniel eljött értünk, és kiszabadultunk a rendőrségről. Majd autóval megindultunk a falhoz ismét, de ilyen vaskerítést a lyuk helyére építettek, és a rendőrök ott vártak minket. Kettő válasz lehetőségem volt: Adjam meg magam, vagy törjünk át Daniel erejével a rendőrökön. Daniel erejét választottam, megölt mindenkit, majd mentünk Mexikóba. Aztán egy 6 évvel későbbi bejátszás volt, hogy lett a fiúknak egy autó szervizük, ahonnan lopni akartak volna, de Daniel megkínozta az egyiket, és elrohantak:) Ennyi volt az endingem, hála nálam Sean nem halt meg, agygörcsöt is kaptam volnaXDD Csak elvesztette az egyik szemét, de az lehet mindenkinél megtörténik, nem tudom, nem néztem végigjátszásokat.

2020. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!