Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Evil Within a jobb játék...

Az Evil Within a jobb játék vagy a Resident Evil 7?

Figyelt kérdés

Illetve utóbbihoz, mennyire kell ismerni az előző részeket?

Az Evil Withinből egyelőre csak kettő van...



2020. jún. 21. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Szubjeltív, én pl. egyikkel sem játszottam
2020. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Miben jobb és kinek? Teljesen szubjektív a dolog.
2020. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Evil Within nekem iszonyú zavaros volt, történetileg és játékmenetre is. Az első színhely egy kórház, a második egy erdő, a harmadik egy halászfalu, a negyedik egy csatornarendszer, stb. A játékmenet idegesítő, és nem a jó értelemben. Az egész játék azt sugallja, hogy lopakodj, lopakodj, lopakodj, aztán jön egy aréna-harc, ahol mindenkit halomra kell lőni, és mikor elfogyott a lőszered, bedob egy bosst, hogy intézd el azt is, persze lőszert sehonnan sem lehet szerezni. Láthatatlan ellenfelek, amiket sehogy sem lehet kiszúrni. Lerázhatatlan mini-bossok, amik egyetlen csapással meg tudnak ölni, és kezdhetsz újra egy 5-10 perces szakaszt. Szándékosan rosszul célzó főhős, csak hogy muszáj legyen fejlesztgetni a karaktert. Satöbbi.

A Resi VII meg simán csak egy mestermunka.

2020. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!