Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ez kamu? Valaki...

Szerintetek ez kamu? Valaki kapott már innen cuccokat?

Figyelt kérdés

Bárki nyert már a Claw toys appal? Nekem most sikerült 2 nyereményt összebugázni mert hónapokkal ezelőtt letöltöttem egyszer az appot, elhasználtam az ingyenes coinjaimat (természetesen csak 1 ajit nyertem és kettő kell hogy kiküldjék) de semmi, szóval elkönyveltem hogy ez egy átverés meg amúgy is egy baromság szóval letöröltem.

Igen ám, de ma annyira unatkoztam otthon hogy mikor megláttam újra az insta reklámját letöltöttem mert hiába tudtam hogy nem nyerek, maga ez a kapkodós része vicces volt meg azért valahol bennem bujkált a naivitás is hogy hátha.

Aztán beléptem a régi profilommal és kiderült hogy azóta összegyült vagy 140 coinom (gondolom naponta adott bizonyos coint vagy idk én biztos isten hogy nem fizettem nekik egy fillért se) és sikerült 2 figurát kihalásznom. Tehát megrendelhetem már.

De nem merem, mert mégis csak kérik a várost meg a nevem stb. Meg félek hogy fizetnem kellesz ami nagyon-nagyon nem jönne jól.


Van olyan magyar aki kapott már ettől a játéktól valódi kézzel fogható nyereményt? És fizetettek érte ha igen?



2020. jún. 22. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Külföldről nincs utánvétel, semmit nem fognak feladni, hogy majd a világ másik felén a vevő hátha kifizeti vagy mégsem, aztán körbeutazta a világot a csomag. De ha mégis fizetni kellene (szállítási költségen, kötelező adókon és eljárási díjakon kívül - ez nem az eladót terheli), egyszerűen nem veszed át.


A neved és lakcímedet természetes, hogy kérik. Egyrészt a számla kötelező tartalmi eleme, másrészt nem is lehetne úgy semmit postázni, ha nincs megnevezve hogy ki és hol veszi át.

2020. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igaz, köszi a választ! :)
2020. jún. 22. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!