Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Akik Vaterán és TeszVeszen...

Akik Vaterán és TeszVeszen árulják ezeket a kamu hamisítvány Converse, Vans, Ray-Ban, Calvin Klein stb. cuccokat honnan rendelik? Hol lehet ilyen közvetítő oldalakat találni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld az ebay.com és ebay.hu oldalakat. Ami a vaterán van, szinte mind onnan származik. Csak nehogy felakadjon a szemed az áruk láttán, hogy mennyiért vehetted volna meg....
2013. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ebay-on megveszik olcsobbért,vaterán eladják drágábbért!
2013. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Utolsó, nem azért, hogy kötöszködjek, de ebayen megnéztem, és converse cipő nincs 8000 alatt, míg vaterán 2000től kezdődik a dolog (+szállítási költség).
2013. márc. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig ebay-on veszik, barátnőm is úgy csinálta ott megvette drágábbért eladta!
2013. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én ebayezek már egy ideje,de ott már biztos h nincs fent ilyen olcsón tornacipő.Nem tudtok egy másik oldalt.Rendelnék egyet..
2013. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gabee9 válasza:
Kicsit vicces, de épp a minap bukkantam rá a piacon egy converse-ket árusító ferdeszeműre.:D 2500ért adta, én 2000-t mondtam neki és erre elkezdte, hogy jó akkor árkád, júrópark tizennyóceze menjé vegyé.:D mondom oké.:D
2014. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Aliexpress, iOffer -de Alin általában nem írhatják ki a brand nevet, hanem körbeírják.
2014. márc. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!