Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, miért jó kamu cuccokat...

Lányok, miért jó kamu cuccokat venni?

Figyelt kérdés
Aki ért hozzá és abban a körökben mozog, az úgyis levágja hogy gagyi ruháról/cipőtől/táskáról van szó. Szerintem ultra gáz. Nem gond ha valakinek nem telik márkás ruhára, de ne akarjon többnek látszani, mint ami.
2014. okt. 19. 17:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk.... Mert tetszik neki????
2014. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Én pl vettem egy órát, sima egyszerű órát majd egyszer megkaptam, hogy nem tudom milyen hamisítvány. Jelzem egy betű nincs ráírva, azért vettem meg mert tetszik :D

Viszont mikor valaki Vuis Luttyont vesz, meg Shanelt, Varsót meg társai az tényleg gáz

2014. okt. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
59%

Tetszik a gagyi???


Sosem vennék hamisítványt. Akinek nem telik eredeti termékre, az a hamisítvány árából eredetit tudna venni más márkából. H&M-ből vagy Zarából is fel lehet öltözni igényesen és szépen! A hamisítvány igénytelen és nevetséges! Silány minőségű hamis vacakra nem is értem hogy nem sajnálják egyesek a pénzt!

2014. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Ha tetszik neki akkor vegye meg az eredetit.

legviccesebb, amikor az összes ruha ami rajta van kb negyed annyiba kerülne, mint amennyibe kerülne az eredeti a kamu táskának/órának. :D

2014. okt. 19. 17:38
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

És téged miért érdekel hogy a másikon lévő ruhák mennyibe kerülnek?

Nagyon felszines vagy.

Más piszkálása helyett foglalkozhatnál az értékrended csiszolgatásával!

2014. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

3#

Ha valakinek lv táska tetszik, miért vegyen h&m eset??

2014. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

# 6



Akkor vegye meg az eredeti LV-t, mint más teszi. :)

2014. okt. 19. 17:57
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Az LV táska akkor LV táska, ha LV üzletben lett vásárolva, és eredeti.

Ha nem ilyen, akkor az nem LV, soha nem is lesz az! Az tetszik? Akkor gyűjts, és vedd meg az eredetit!

Nem a kérdező a felszínes!

Az a felszínes, aki megvesz hamisítvány cuccokat azért, mert FELSZÍNESSÉGBŐL másnak akar látszani, mint aki. Holott messziről ordít a kamu róla...

2014. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Miért foglalkoztat ez téged?

Gondolom, tini vagy, akinek anyuci, apuci megveszi az eredeti LV táskát, meg a Chanel ruhát.

Mi az, hogy ne akarjon többnek látszani, mint aki?

Mióta designer ruhákban mérik az emberi értéket?

Azt vesz, amit akar, ha neked nem tetszik, ne nézd. Kész.

2014. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Nem ebben mérem az értékeket. De ha nem futja valamire, amikor miért akarja azt mutatni, hogy neki igen is futja? osztom a 3. véleményét. inkább venne egy Bershka vagy Zara táskát, mint egy gagyi LV-t vagy MK-t.


23 éves vagyok, suli befejezése óta én tartom el magamat. Én fizetem mindent amire szükségem van.

2014. okt. 19. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!