Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan PC-s játék, ami egy...

Van olyan PC-s játék, ami egy eléggé szutyok gépen is használható, de nem az a tipikus nagyon régi játék, esetleg multiplayer opció is van benne? Szinte mindegy, hogy miről szól.

Figyelt kérdés

Gépigényen nézelődtem, de nem nagyon találtam bármi jót. Érdekelnének a személyes tapasztalatok. Nincs semmi gamer "múltam", szinte a nulláról indulnék. Hihetetlen unalmas a nyaram, meg a legtöbb ismerősöm gépen lóg, szóval ez tűnik a legkézenfekvőbb hobbinak, na meg amúgy is érdekel már egy ideje valamennyire...


Konkrét adatokat fejből nem tudok, de a jobb képi világokat semmiképp nem bírná a gépem, a RAM meg 2 GB. Ha semmi használható nem szerezhető be rá így, akkor kénytelen leszek váltani. 😔



2020. jún. 29. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Unreal Tournament 1

Quake 3 Arena

2020. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért írok régebbieket.Ezek nagy eséllyel futnak a gépeden.


Fallout 1-2

Gothic 1-2

Risen

F.E.A.R.

Blade Runner

Aliens versus Predator 2

Eschalon

Fahrenheit

Max Paine 1-2

Silent Hill

Fable

Condemned: Criminal Origins

Star Wars: Knights of the Old Republic

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

2020. jún. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Geforce Now, es jatszhatsz rengeteg uj jatekkal a regi gepeden. Mondjuk a kompetitiv multi nem nagyon ajanlott.
2020. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért a 2GB ram nem sok támpontot ad. Ennyit régen egy P4 mellé is volt aki bepakolt, de van aki egy i3 mellé ma csak ennyit tesz.

Szóval ezt jó lenne legalább tudni, hogy milyen proci és esetleg VGA van abban a gépben, anélkül elég nehéz.

2020. jún. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!