Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FONTOS! Hogyan tudok ingyen...

FONTOS! Hogyan tudok ingyen robux-ot szerezni?

Figyelt kérdés

Jól jönne ingyen sok robux. Ha valaki tud kérem segítsen és én is segítek ,ha tudok! Ha tudom ,hogy lehet : megosztom másoknak is.

Előre is köszi!



2020. júl. 26. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Úgy ahogy ingyen pénzt.
2020. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Szóval a pénzfáról lehet a robuxot is szüretelni? Azt hittem annak csak egyféle termése van.
2020. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel online tárolja ezeket az adatokat, csak akkor fog menni, ha feltöröd a szerverparkban lévő szervergépeket, átírod as saját értékeidet a fiókodban, majd kilépsz, mindezt úgy, hogy senki nem vette észre, különben megy egy 24 órával korábbi biztonsági mentés és kezdheted előröl.


Minden egyéb neten látott csak human verification, stb kell, kamu, nem működik.

2020. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
(Most ugyanazt fogom irni mint minden ingyen robuxos cuccnál) SEHOGY semmi se ingyenes. Ne használj ilyen oldalakat mert személyes adatokat is képesek megnézni és ha látsz ilyen játékokat h free robux azért hogy kiviszel egy kis pályát és feldobja hogy 40k robux meg mit tom én és ott ne add meg a jelszavad mert meghackelnek!és leginkább a kisebb gyerekek szoktak az ilyeneknek hinni. és ha még kicsi vagy kérj majd a szüleidre ünnepekkor szülinapra mondjuk 400-800-at mert gondolom annál többet nem fizetnek érte (800 robux = kb 2500 ft)
2020. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Helloitsmemagyarorszag ***** válasza:
64%
Strong granny, jetpack chiken. Play áruházból letöltöd és mikor összegyűlik 100 rublin átválthatod robux-ra és leírja hogy csatlakoznod kell valamelyik csoporthoz robloxon és megadnod a felhasználóneved. A többi válaszolónak meg azt mondom hogy ebben nem hack-el meg senki semmit, csak átutalják a csoportban lévő tagoknak a robuxot.
2020. júl. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat!
2020. júl. 30. 19:57
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Sehogy.
2020. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
#5! Nem csak hackelés miatt nem szabad ilyen oldalakat használni hanem a virusok miatt is! És egyébként jobban megéri venni vagy ha kisebb az illető (tehát nincs bankkártyája) Akor kérje meg a szüleit hogy vegyenek mivel 400-800 robux-ot mert szerintem a fellett nem vesznek.
2020. aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

4. Válaszoló 800 robux 30000 ft

Számitsd át néztem robloxban 800 robux 99usd (amerikai dollár)

2020. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 nxmb válasza:
9%
ezbux.gg, rblx.land, rbx.storm, rbx.gg meg még ehhez hasonló oldalakon lehet ilyen "offereket" csinálni, és abból gyűjthetsz robuxot. Egyébként minimum 5 robuxot kell összeszedned az adott weboldalon és akkor kattinthatsz rá arra, hogy "Withdraw" ott "Request Payout" és azt kellene kiírnia, hogyy "Fatal Error" és hozzá rak egy linket, amit bekell írnod googlebe, és ott "Join Group" és akkor visszamész az oldalra, megint "Request Payout" és utána már kész, visszamehetsz a robloxra, "Refresh Page" és lesz annyi robuxod amennyit "Withdrawoltál". (Elnézést kérek mindenkitől a szóismétlésekért, meg helyesírási hibákért, most egy kicsit elkapkodtam de na :D)
2020. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!