Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 mi a baj? Mit ronottam el?

Sims4 mi a baj? Mit ronottam el?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy letöltött játékom van, és nem hiszem, hogy az a baj mivel ezelőtt évekig játszottam és semmi gond nem volt vele. Most újrainstaláltam a gépem és ugyanonnan ugyan úgy töltöttem le ugyanazokkal a kiegészitőkkel, és a sim szerkesztés még zökkenőmentes, de mikor világot kellene választani vagy évszakot akkor az a láma jelenik meg ami hibánál, és igy nem birok házat sem választani se semmi. Többször próbálkoztam, letöröltem és újra telepitettem, de semmi. Valaki tudja mi lehet? Nagyon szeretem ezt a játékot, és nincs lehetőségem megvenni sajnos igy ez maradt, de mint mondtam eddig évekig minden oké volt.

2020. aug. 2. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Használsz CCket? Buggos kiegészítő is okozhat bármiféle hibát..én egyszer 6000 ccből keresgéltem melyik lehet a hibás xd
2020. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos én nem nagyon értek a sims4 hez de megkérdezhetem honnan töltötted le, meg kiegészítőket is hozzá? Láttam a boltba és kb 15.000 Ft, nem költhetünk ennyit egy játékra...
2020. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló semmilyen cct nem használok és nem is lehet bugos a kiegészítő Tiffany sim oldaláról töltöttem évek óta onnan töltöm és remekül működött...ezzel második válaszolónak is megválaszolva a kérdését!

És őszintén ha adnák egyáltalán a játékot nálunk nem sajnálnám rá a pénzt mert évek óta meg akarom venni letöltött nem az igazi de szeretem.

Maradtam egyenlőre akkor a sims3nál. Fele annyi a tárjegy fullos kiegészítőkkel is és nem is bugol.

2020. aug. 4. 02:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!