Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki mit gondol a Plants ws...

Ki mit gondol a Plants ws zombies GW2ről?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 08:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Játszott már valaki vele?
2020. aug. 10. 08:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Játszottam. Az első valahogy jobb volt. Gyorsan meguntam. Ha játszottam vele 5 órát lehet sokat mondok. Ettől függetlenül lehet neked tetszene, de nekem nem jött át😕
2020. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En imadtam
2020. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És játszottatok a multiplayer móddal? Létezik, hogy már senki se játszik vele ezért nem lehet?
2020. aug. 10. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Várjunk csak, van single player mód is bennük? Még nem játszottam velük csak érdekelne.
2020. aug. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van single es multiplayer mód is szerintem, de amikor multiplayer módban indítok egy pályát elindul, aztán várni kellene egyéb játékosra vagy friendet beinviteolni, de nem ismerek olyat aki játszana vele. Jó játék lehet ha valaki ismer olyanokat akik játszanak vele
2020. aug. 10. 11:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Konzolokon megy máig, van közönsége is.
2020. aug. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A p vs z gw2 nem olyan mint a fortnite br hogy a konzolosok és pcsek azonos szerveren játszanak? mert akkor lehet hogy csak épp akkor amikor próbáltam játszani vele akkor nem csatlakozott senki.
2020. aug. 11. 08:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Battle for neigborville valahogy jobban bejön. Sokkal jobban a karakterek benne.

De van kb. 30 órám a GW2-ben is. Röviden jó, nem kell tőle túl sokat várni. Single player-e nincs olyan értelemben, hogy offline tudj játszani, mindenképp kell internet. Max pár tennivaló van a pályán elrejtve, és pár küldetés, de csak a 3-3 új karakterhez (növényekhez biztos, zombikra most nem emlékszek, hogy van-e, de kell lennie).

Emlékeim szerint nem túl sokan játszanak már vele (pc-n, konzolokról nem tudok semmit).

De ismétlem, ha most akarod kezdeni akkor inkább a Battle for neighborville-t vedd meg. Szerintem jobb.

2020. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!