Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends játékosok...

League of Legends játékosok segítsenek!?

Figyelt kérdés
Honnan tudom hogy egy hős ap vagy ad damages anélkül hogy játszottam volna vele?

2020. aug. 16. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Beírod ggole keresőbe a hős nevét és mellé, hogy "build".

Ott látni fogod, hogy milyen tárgyakat érdemes neki venni. abból ki is derül egyből, hogy ap vagy ad az adott hős.


De egyébként megfigyelések alapján is. Például, ha nem játszottál még egy adott hőssel, de egy csapattársad vagy egy ellenfél már játszott vele, akkor biztosan láthattad játék közben többször is akár, hogy milyen tárgyakat vett neki aki vele játszott.


Vagy esetleg a kliensen belül a gyűjtemény, ott rámész a hősre és ott láthatod (animálva) a képességeit. Ha jól emlékszem ott leírja, hogy milyen sebzést oszt ki, de ebben nem vagyok biztos.


Nézz gogglen buildeket, az a legegyszerűbb.. :)

2020. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan :)
2020. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😀
2020. aug. 17. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!