Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mi a jobb? League...

Szerintetek mi a jobb? League of Legends

Figyelt kérdés
Lockolt kamera szöggel tanultam meg játszani de sokaknál látom hogy nem így játszanak. Szerintetek nehéz lehet átállni?

2020. aug. 21. 08:48
A kérdező szavazást indított:
Lockolt kameraszög ( a hős van középpontban )
Nem lockolt ( kamerát tologatós )
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez van..lockoltban tanultam meg és nagyon zavar ha nincs rajta, pedig eléggé korlátozza a rálátást a mapre. Pl ultinál is le kell szednem, hogy célozzak, aztán vissza kell raknom. Próbáltam átállni, de áh feladtam.
2020. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyanez van nálam is #1válaszoló! Mit csináljunk?
2020. aug. 26. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem szenvedek tovább a lockoltal, nincs energiám azon szenvedni h elagyom a kamerámat teamfightban aztán viszlát
2020. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Kezdőként lockolt kamerát használtam aztán szépen lassan átálltam hogy nem lockolom le, ultinál nagyon zavaró, és könnyebben kapok be ultit is ha locoklva van a kamera. Próbálkozni kell és akkor sikerül. Sok gyakorlás mire megszokja az ember de sokkal jobb 🙂
2020. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #4 megpróbálom
2020. aug. 27. 12:37
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig azt sem tudtam hogy van lockolt kamera. Egyszer véletlenül átállt rá. Egyből minden bajom lett. Én nem tudom úgy hogy lehet játszani. De mindenki mást szokott meg.
2020. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először én is lockolt kamerával játszottam, mert mindenre is figyelnem kellett eleinte, nem hogy még mozgassam a kamerát, de rájöttem, hogy semmit nem látok konkrétan így, szóval átálltam. Lehet nehéz egy kicsit, de hasznos, és egy idő után már észre sem veszed, hogy te mozgatod:D
2020. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 WidowmakerButt ***** válasza:
Hacsak nem játszol champekkel akiknél fontos az unlockolt kamera (Irelia minion jump, Kata úgy általában) akkor nem látom értelmét. Én masteres mid main vagyok és lockolt kamerával simán játszok.
2020. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pacsi és zöld gomb ment mindenkinek!
2020. aug. 28. 18:55
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanuld meg mindkettőt. Én alapjáraton lockolva hagyom, és wardolásnál/nagy range-ű képességeknél vagy készülő fightnál kilockolom és nézegetek előre.

Igazából nagyon hamar megszokod, annyi, hogy állítsd egy kicsit kisebbre a gyorsaságát, hogy ne ugráljon össze vissza a kép.

2020. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!