Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon GO-ban miért van...

Pokémon GO-ban miért van limitálva, hogy a játékosnak maximum hány gymben lehet pokémonja?

Figyelt kérdés

2020. aug. 31. 13:17
 1/2 Krisipoke ***** válasza:
Gondolom hogy ne legyen az, hogy valaki megkeresi az összes olyan gymet, ami környékén nem játszik senki, és így végtelen pénzt kapjon. Vagy hogy ehhez hasonló dolgokat megelőzzenek.
2020. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy legyen esélye azoknak is gymben lenni akik nem elvetemült módon játszanak. Napi 3 gymből az a tapasztalatom vissza jön az 50 gold.


Valamikor este amikor rá szántam magam befoglaltam az egész városkám, de több idő volt mint mire számoltam mert közben ki ütötték engem is innen onnan és jarkalhattam vissza miatta. (nem kocsival, nem is gyalog. Bringával)

2020. szept. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!