Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az elder scrolls V Skyrimban,...

Az elder scrolls V Skyrimban, megtaláltam a másolás pennáját, viszont nem tudodom odaadni akinek kell, mert mikor beszélek vele nincs ott hogy, megtaláltam a másolás pennáját. Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Oké, akkor most tedd fel a kérdést az eredeti angol quest névvel és eredeti angol item névvel, mert fingom sincs, miről van szó és nem fogok utána nézni, hogy a fordítók mit ökörködtek össze.
2020. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erről van szó: [link]
2020. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem a Quill of Gemination ről van szó. Mavenhez akarod vinni?
2020. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen Mavenhez szeretném vinni.
2020. szept. 6. 20:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát utánna olvastam valszeg mivel megölted Vald-ot ezért nem tudod leadni.

PC-re két megoldást találtam leírom neked mind2őt.

Egyszerűbb az ha consoleba beírod h "setstage freeformvalddebt 200" és kész a küldi a másik bonylultabb consolba írd be h:

"prid 00072B09" enter és ezután írd be h

"moveto player" Zárd be a konzolt és elvileg ott lesz vald hullája. Nyisd meg újra a konzolt kattints vald testére és írd be h "resurrect".

Ezután nem vagyok benne biztos h valddal kell-e beszélni vagy egyből mehetsz Mavenhez akinél már meg kell h jelenjen az a párbeszéd amivel le tod adni a küldit.

2020. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ!
2020. szept. 9. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!