Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik művesz inkább? Egy...

Melyik művesz inkább? Egy olyan ember, aki kreatív, de szinte csak absztrakt rajzokat tud készíteni, vagy egy olyan, aki le tud másolni rengeteg dolgot, de nem tud önállóan megalkotni dolgokat?

Figyelt kérdés

Két barátnőmről van szó. Bár mindkettő tehetségtelennek tartja magát, nagyon ügyesek mindketten.

Ti mit gondoltok?



2019. szept. 22. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy az, aki magától alkot, tök mindegy, hogy mit. Másolni egy csimpánzt is meg lehet tanítani. Én fiatal koromban Iron Maiden posztereket egy az egyben lemásoltam, de puskázás nélkül egy pálcikaembert nem tudok rajzolni.
2019. szept. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kreatív jobban mondható művésznek. Attól hogy még bemagolsz egy verset, nem leszel költő.
2019. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem egyikuk sem. Mindkettobol hianyzik a kozeput.
2019. szept. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!