Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azok, akik régen egy bizonyos...

Azok, akik régen egy bizonyos játék függői voltak: mikor hagytátok abba végleg a játékot? És mi volt az? Jó ötlet volt szerintetek?

Figyelt kérdés
\a kérdés csak érdeklődés szintű\

2020. szept. 9. 12:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 az utolsó mondattal csak egyetérteni tudok 😅
2020. szept. 9. 20:28
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglehet válaszolni a kérdést úgy hogy az egy bizonyost felcserélném általában a videojátékozásra.

Szóval épp 1 órája fejeltem be a Modern Warfare 2019-nek az SP módját. (Én csak az SP miatt játszom.)


Én már elmúltam 31 a mai napig játszom ha időm engedi. Összességében olyan 200 körüli játékot játszottam ki. Nyilván ezek olyanok ami érdekelt.

És valószínűleg amíg nem fekszem majd a halálos ágyamon terminális állapotban (az az élet utolsó szakasza) ez így is fog maradni. És ez BIZTOS az összes párkapcsolati próbálkozó embert rövidre zártam a "Bocsásson meg !" című tőmondattal.

2020. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12 azért ennek örülök, hogy sok "idősebb" ember is van, aki még mindig játszik. Nekem nonstop azt mondják, hogy majd úgyis kinövöm, meg meg fogom bánni, hogy fiatalon ennyit játszom. Én egyelőre nem érzem úgy hogy ebből bármi probléma lenne később 😅
2020. szept. 10. 18:27
 14/17 anonim ***** válasza:
#9 vagyok, 35 eves, es tobb korabeli ismerosom jatszik meg.
2020. szept. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nonstop azt mondják, hogy majd úgyis kinövöm, meg meg fogom bánni, hogy fiatalon ennyit játszom."


Mond meg neki csak költőileg hogy 1. Szerintük mégis milyen korosztályú réteg szókat vásárolni videojátékok futtatására alkalmas eszközöket.

Pl az én gépem csupán 560 ezer ft-be került persze én válogattam össze alkatrészenként. Tessék [link]


Szerintük ezt a 14-16 éves tinik (Már bocsánat nem sértés, nincs velük bajom. Én is 15 évesen DOOM 3-ztam először meg Underground 2-ztem.) tudják finanszírozni ?


A megbánod részhez meg én eddig végiig játszottam a fél életemet.

A főiskolai ösztöndíjamat az utolsó centig videojátékos cuccokra és játékokra költöttem (mind e mellet letudtam diplomázni) és ennek egyetlen percét sem bánom. Az olyan élményeket mint az Uncharted 2, Resistance 2, The Witcher 3, Wolfenstein The New Order... adott ember tőlem el nem veszi.


És hogy erről mit gondolnak úgymond átlag emberek az engem nem érdekel.

Az hogy most nem vagyok olyan tapasztalt szexuálisan.... ok kinek mi köze hozzá ? Sebészeti asszisztens vagyok nem prostituált.

Egyébként konkrétan ismerek olyan lányt is. Sose bántottam érte.


Szóval az hogy ki mit fog megbánni az totál szubjektív.

Egyébként az összes osztályon dolgozó munkatársam elvált / vagy rossz kapcsolatban él. És ezek próbálnák nyomni a csajozós hittérítést (asszem előtte emberjogi órát kell vennem Sztálin-tól) mert szoftveresen korlátolt agyúak. Bár ezt már megszoktam. Szóval élj úgy ahogy neked jó a többit meg sz...d le.


12-es.

2020. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

World of Warcraft. Vanilla végétől a Cataclysm első pár hetéig játszottam. Nagyon sok időt tettem bele. Azért hagytam abba, mert szörnyű volt a Cataclysm, és úgy éreztem ez már nem az a játék amivel játszani szeretnék. Gondoltam, hogy majd a játékosok nagyrésze ugyanígy érez, és akkor a Blizzard majd vagy helyreteszi a játékot, vagy csinál egy újat, ami a nyomdokaiba érhet, de így 10 év után már egyértelmű, hogy nem lesz már olyan színvonalú Blizzard játék soha többé.


A Classic WoW-ot (az eredeti játék újrakiadását) pár hónapja kipróbáltam, néha pötyögök vele egy picit, de ez már csak nosztalgia, nem ugyanaz.

2020. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem TF2-ben volt 7200 órám, ami 10-16 éves korom között jött össze, úgyhogy nagyon sokat játszottam vele.

A megjelenés napján kezdtem...

16 éves korom és 18 éves korom között még néha néha felnéztem, de csak pár órát összesen. Úgyhogy a nagyja az 2007 és 2013-14 között jött össze a 7200+ órának.


Mivel közben a LOL-ra függtem át és ugyan csak 2 évig voltam ráfüggve (16-18 évesen), ez tényleg valódi függőség volt, rengeteg kárt okozott az életemben. Több ezer órát játszhattam ezalatt az idő alatt...


Mindemellett még mellékesen 2017-ig bezáróan, nem is tudom hogy mikortól számítva, de összegyűlt 300 óra CIV V és 200 óra L4D2, 150 óra Dota2, de ezek csak azok a sokból, melyek legfelül vannak steamen, idő szerint... Plusz kijátszottam vagy 30 story játékot...


19-20 éves korom óta nem játszom semmivel, elajándékoztam a gépem, stb.


Csak néha gameplayeket néztem, de nem olyan sokat...


Az a baj, hogy nem vagyok így sem teljesen kiegyensúlyozott mert folyamatosan frusztrál, hogy nem játszom... Folyamatosan.


Ha kijött, valszeg veszek egy ps5 konzolt, és megpróbálok kizárólag story orientált játékokkal játszani, heti maximum 10 órában.


Remélem menni fog.


22/f

2020. szept. 14. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!