Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ban miért...

World of Tanks-ban miért írják rám folyton chatban, hogy bot vagyok és reportolni kell? 🤔

Figyelt kérdés
Játék vége fele valamiért van, hogy elkezdik chatben írni rám, hogy bot vagyok és reportolni kell. Mi alapján állapítják meg, hogy nem vagyok ember? 🤔

2020. szept. 16. 15:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10: Miért nincs miről beszélni?
2020. okt. 7. 09:01
 12/20 A kérdező kommentje:
#10: Vagyis menjek inkább a kedvenc tankommal és hagyjam azokat a tankokat, amiket utálok? Ha ezt csinálom tényleg soha nem lesz 10-es szintű tankom...
2020. okt. 7. 09:04
 13/20 A kérdező kommentje:
Most nézem 2117,06-re felment a kedvenc tankomnál a WN8.
2020. okt. 7. 09:05
 14/20 A kérdező kommentje:
Amit legjobban utálok tankot és kénytelen vagyok sokat menni vele annál 22,64 a WN8. (Sajnos ezen a tankon keresztül tudom elérni azt a 10-es szintű tankot, amit akarok.)
2020. okt. 7. 09:08
 15/20 anonim ***** válasza:
82%

Én inkább azt mondanám ne stresszelj rá a statisztikára és játssz azzal amivel szeretnél.


Free xp-t tudsz gold-ért is vásárolni, ezzel meggyorsítva az fejlesztési ág kihúzását.

2020. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok játékra pénzt költeni, goldból kevés van.
2020. okt. 8. 10:29
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyébként megfigyeltem minél magasabb szintű tankkal megyek valamiért annál rosszabb WN8-t tudok produkálni. 1-től 4-es szintű tankokig 500-3000 közötti WN8-t tudok összehozni tankonként. 8-es szintű tankoknál általában már 100 alatti a WN8-am. (Például az egyik 8-as szintű tanknál 18,31 a WN8.)
2020. okt. 8. 10:35
 18/20 A kérdező kommentje:
És általában minél magasabb szintű tankkal megyek annál sűrűbben írnak rám ökörségeket a chatban.
2020. okt. 8. 10:37
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
Persze mert magasabb szinten meglelhető az intelligencia fogalma
2020. dec. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A tankod ki van teljesen fejlesztve?

Nekem 7 év rutinom van a játékban, de ha új tankkal jövök eleinte nekem se nagy a dmg-m, de ha felfejlesztetted és ráérzel idő után a tankra, akkor szinte bármelyik halálos.

Csak páár tipp: Talán nem hívnának botnak, ha felméred a terepet csata előtt és jól próbálsz pozicionálni az ellenség és a csapat társaid helyzetétől függően. Na meg a domborzatra is figyelj! Ismerned kell a tankodat (hol vannak az átüthető pontjai) és úgy kell forgatni, hogy a domborzatot előnyöddé kovácsold. Sokan nem teszik meg ezt, vagy rosszul csinálják. A lényeg, hogy nem eszeveszettül kell lerohanni az ellenséget. Ez a játék a legmagasabb fokon űzi a taktikázást.

Persze nem azt mondom, hogy te ezeket nem teszed meg, mert honnan tudnám. :D

Próbáld meg a prokat megfigyelni, hogy ők hogy csinálják és idő után, hidd el nem fognak botozni, hanem sírni fog a szájuk. xD


Viszont aki ilyeneket ír általában csak dühében írja, mivel a játék nem veszi figyelembe milyen rutinos játékosokat dob egymás mellé vagy ellen.

Az Auto-Balance egy rakás sz...

Ez a játék igen időigényes. A ráfizetés csak a türelmetlen embereknek (mint én is vagyok) rövidíti le az utat egy tankhoz és fejlesztéseihez. Persze az exkluzív tankok közül a legjobbakra érdemes lecsapni, mert jók. Viszont ünnepekkor és a frontvonal közben könnyebben lehet fejlődni.

Nem tudom mióta nyomod a játékot, de ha nem rég, akkor hidd el az a statisztika kifejezetten jó!!

2020. dec. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!