Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki játszik még it a...

Valaki játszik még it a LoL-al? Hogyan lehetnék esélyesebb?

Figyelt kérdés

Mostanság csak aramot játszok és S-t akarok össze szedni láda miatt. Viszont bármit pickelek mostanság mindig haszontalan vagyok.

Ha tank vagyok, akkor is elfogyok 2 másodperc alatt, ha carry akkor meg nem tudok sebezni.

Enemy tank meg 5 en ütjük se tud meghalni. Enemy carry meg 2 hitből megöl.

Nem hiszem, h a buildjaimmal van csak probléma.



2020. szept. 20. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj meg normális 5v5ben játszani. Ahhoz h aramban St kapj egy random champel sztem több szerencse kell és nehezebb, mint normal gameben. Ha van ismerősöd/barátod aki lolozik akkor játszatok együtt, hogy többszörözzétek az esélyeiteket. Esetleg találsz buildeket youtubon, viszont nem aramhoz. Ez csak az én véleményem, régen aramozgattam, de mostanában fhu.. ki nem állhatom azt a játékmódot ><
2020. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Adom az első válaszoló szavait, normál game-et játssz és biztos hogy a main-eiddel nagyobb a szerencse esélye, mint egy kitanulatlan champpel
2020. szept. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként az s-hez meg kell próbálni az első perctől irányítani a meccset
2020. szept. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!