Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Amerikában melyik városban...

Melinda- kérdése:

Amerikában melyik városban esélyesebb hogy az ember befusson és sztár legyen?

Figyelt kérdés
Gondolok itt New Yorkra, Los Angelesre,stb...
2013. okt. 9. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Los Angeles. Mivel ott van Hollywood.
2013. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Los Angeles. De ahhoz, hogy valaki befusson és sztár legyen általában nem annyi kell, hogy kimegy, és ott él. Először rabszolga vagy, hogy egyáltalán legyen pénzed, aztán vagy tudsz kezdeni magaddal valamit, vagy nem.
2013. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre azért nehéz válaszolni ( ha magyar emberről van szó), mert még nem volt rá példa.
2013. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem... :) hát igen.. álmaim vannak.. ős azokat követem.. akármilyen butának gondolnak/gondoltok. Biztos vagyok magamban.. :)csak eddig valamiért nagyon New York párti voltam..ott mennyire lehet befutni?
2013. okt. 10. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Hány éves vagy? Az a kérdésem, hogy milyen típusú "sztár" szeretnél lenni? Mert sztárok az énekesek, modellek musical szereplők, sportolók, a rendezők? Ez így elég tág. Én is foglalkozom a dologgal, bár én nem akarok "sztár" lenni, csak a médiával és a filmkészítéssel foglalkozni, szóval talán összefoglalhatom, mi van, ha színész akarsz lenni. A legeslegfontosabb, hogy tudj angolul de tökéletesen. Aztán nem árt, ha van valamilyen végzettséged. Ha megnézed a színészeket a legtöbb anglisztikát tanult, szóval gyönyörűen és bő szókinccsel beszélnek. A lényeg, hogy a Los Angeles/NewYorkba költöző fiatalok fele be akar futni. Ha akarsz valamit, akkor nem csak odamész és vársz a nagyra. Kicsiként kezded nagyon kicsiként. Elmész statiszta önkéntesnek,amiért nem kapsz semmi pénzt, közben eljársz reklám és sorozatstatiszta meghallgatásokra, mert semmiből nem fognak még csak kiskölcségvetésű film film mellékszepre sem, és persze közben gürizel legtöbbször pincérként, és ott majd rájössz , hogy a többi pincér is azért van ott, hogy a színész karrierjéhez pénzt keressen. Ezt fel kel fogni, nagyon kicsi az esélye, hogy kitűnsz a "kezdőszínészek" millióiból (és az nem túlzás). Ezt el kell fogadni, és mindenképpen kell lennie valamilyen B tervednek. Valami "reálisnak". Meg kérdezd meg az ismerőseid véleményét, vajon jó vagy-e színésznek. Gondolom kipróbáltad már magad valamiben, ha ez akkora vágyad. A másik, rengeteg tudásanyagnak kell mögötted lenni, filmek, és nem csak az hogy jó volt vagy rossz, hanem el kell gondolkodnod a felépítésén a személyiségfejlődéseken. Mint színésznek rengeteget kell dolgoznod, nem csak megkapod a szöveget, és megmutatod, hogy elő tudod adni. Ebbe én is csak nemrég nyertem betekintést amikor felvettem a drámát, mégpedig amerikában. Ez úgy volt kb, csak hogy értsd, hogy volt egy 5 perces monológom (angolul) a Django-ból, egy 35 éves csókát játszottam, aki mandingókat edzett és ki akarta herélni Jamie Foxx-ot. Na mivel most én egy 18 éves lány vagyok, nem tudtam hitelesen átdni, amíg nem csináltam egy 3 oldalas karakterelemzést, és nem gyakoroltam napokig, hogy beszéljek úgy mint egy kora 19 századi déli ültetvényes. (igen a színészetben az is fontos hogy sok amerikai akcentust tudj) Aztán megcsinálod a blockingot, amikor jegyzetelsz és megtervezed a mozgásod reakcióid. Ez az 5 perces monológ kb 2 hét felkészülést igényelt, és így lett olyan amilyen. Nem egy könnyű meló de én imádtam. Ha ezekkel tisztában vagy, és gyakorolsz, és dolgozol, és komolyan veszed a tényeket, nem csak a fejedben leszel egyszer ott, akkor lehetsz valaki, ha szerencséd és kitartásod és eszed is van egyszerre. Remélem nem vettem el a kedvedet, csak realitásra és munkára ösztönözlek :)
2013. okt. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Dehogy is! :D Inkább még nagyobb erőt adtál! Remélem sikerül majd álmaid munkáját űznöd :) Tisztában voltam mind azzal amit leírtál. Tudom hogy nagyon de nagyon kicsiként kezdem majd. És minden erőmmel azon leszek hogy egyre feljebb és feljebb jussak. 14 vagyok. ( lehet azt gondolod hogy ilyen fiatalon mindenki sztár akar lenni, de nekem ez komoly elhatározottság) Nem a csillogásra.. a sok pénzre hajtok.. hanem arra hogy azt csinálhassam amit szeretnék :) egyébként színészként szeretnék elhelyezkedni, akár színházban, akár a filmekben. :)
2013. okt. 13. 12:03
 7/9 A kérdező kommentje:
Valamicske tapasztalatom van, és mondták mások is hogy elég ügyesen megy nekem ez a dolog. A beszédemet is dícsérték már. Amúgy ezzel az egyetemmel annyi a gondom hogy természetesen akarok egyetemre járni viszont nem olyan jelleggel ami a színészethez szükséges. Remélem így is befutok majd :) Csak úgy gondoltam hogy attól mert sokak számára az esélyem egy nagy nulla, attól még nem kell feladnom.. :)
2013. okt. 13. 12:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Helyes gondolkodás. Go for it! Meet ya in Hollywood ;)
2013. okt. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Yes! I hope :D
2013. okt. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!