Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NFS Most Wantedben olyankor...

NFS Most Wantedben olyankor mi van, ha elnyerned az egyik feketelistás versenyző kocsiját, de már tele a garázsod?

Figyelt kérdés
Olyankor figyelmeztet hogy adj el egyet, vagy a kocsi elvész? Vagy olyankor már meg se lehet nyerni a kocsiját?

2020. szept. 21. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik olyankor +ba odakerült a garázsba hiába nem votl hely de mar nem vagyok benn viztos.
2020. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de meg lehet. alapbol 10 autod lehet amit vezetsz, de ha behuzod mind a 15 blacklist cart (a bmw-t a végén mindenképp megkapod) akkor a max autószámod 25 lessz. a blacklist autokat nem számolja bele, viszont ha eladod akkor se vehetsz helyette másikat mert azokat amugy sem számolja.
2021. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 a semmi szelleme ***** válasza:
Én nálam ez úgy volt hogy miután betelt a garázsom azóta nem tudtam már megkapni a Blacklist kocsikat. 11 nél megállt mert a Bömös még nincs meg. Max 12 kocsi van szóval nálam bele számolta a feketelista kocsikat is.
2023. aug. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!